bugün

bazılarının şike yaptığını düşündükleri için çıkıp şike yaptığını açıklamasını istedikleri başkan. şike yapmış olduğundan bu kadar emin olanların kafasında, "boşuna mı tutukladılar?" gibi mantıksız bir soru var. bir de henüz görmedikleri deliller var ki iki hafta önce emenike'nin para saydığı görüntülere inananlar da bunlardı oysa. hani paralar? hani görüntüler?

bu kimselerin, bu adamın şike yapmamış olma ihtimalini neden düşünmediğini anlayamıyorum. bu kadar mı kolay bir insanı karalamak, suçlamak? bu kadar mı kolay kul hakkına girmek? aziz yıldırım'ın şuan içinde bulunduğu sağlık durumunu hesaba katınca, "adam da öldürmediğine göre" hala tutukluluk kararının devam etmesi de beni konu hakkında bazı şüphelere götürmüyor değil.

malesef yazdığı mektupla şike sürecinin bitmesi ile birlikte başkanlık görevinden ayrılacağını ifade etmiştir, belki de bu bazılarının amacına ulaştığının göstergesidir. şimdi fenerbahçe aklanırsa bütün bu operasyonların neden yapıldığını da açıkca anlamış olacağız.
--spoiler--
1 numarali soru i̇ddi̇a: manisa-trabzon maçında teşvik primi için talimat verdi.

başkana 400 bin dolar verdim

o dönemde manisaspor'un başkanı olan kenan yaralı, bir kısım özel işleri nedeniyle benden destek istedi. ben de kulüpte olan alacağımdan 400 bin doların bu şahsa gönderilmesini istedim. bunların kulüp kayıtlarında belgeleri mevcuttur. şikeyle bir ilgisi yoktur. o maçta manisaspor, trabzonspor'a yenilmiştir. paranın gönderilmesi olayı da maçtan sonra olduğuna göre, yenilen bir takıma teşvik anlamında bir para göndermem akla da mantığa da aykırı olur. bu nedenle bu iddiayı da kabul etmiyorum.
--spoiler--

suçlamalara bence komiklik olsun diye cevap vererek türk adaletini salak yerine koymaya çalışan fb başkanı.

adam senden para istiyor sen de kulüpten alacağın parayı adama yolluyorsun vay be. neden 6 ay önce veya sonra değil bu kadar mı denk gelir.
(bkz: her zaman yanındayız aziz başkan)
Son yaptığı açıklamaya göre zorla başkanlığı bıraktırılacak olan insandır. Onu içeri tıkanlar hedeflerine ulaşmış gibi görünüyor maalesef.
fenerbahçe'nin eski başkanı.

fenerbahçe'de hala onurlu yöneticiler kaldıysa ve eğer taraftarın sesini dinliyorlarsa hala; fenerbahçe spor klubü takımlarını soruşturma! sonuçlanana! kadar bütün branşlardan çekerler.
fenerbahçe'den''ulu önder atatürk'ün takımı''diye bahsetmiştir.yeter artık götünüzden element uydurup kendiniz inanıyorsunuz.kombine mi almış? maçına mı gelmiş? nerenizden uyduruyorsunuz.gidin galatasarayın müzesine atatürk'ün orada kendi el yazısı var.galatasarayın maçını izlemiş ve memnuniyetini dile getirmiştir.galatasaray bile böyle bir şey iddia etmiyorken (ki edemez bir maçını izlemesi galatasaraylı olduğunu göstermez) siz nereden uyduruyorsunuz ?
atatürk'ün gslı olmasına imkan yoktur gs mektebi sultaniyedir yani padişah takımıdır, atatürk'le ilgili bir çok anektod vardır ki fenerbahçeli olduğunu gösteren, fbli olmasının sebebi ise kurtuluş savaşı zamanında fb işgal kuvvetleriyle yaptıkları maçlarının tamamına yakınını kazanması ve halka moral vermesi sebebiyledir diyerek bazılarına tıpa soktuktan sonra gelelim aziz insan aziz başkan'dan gönlümüzün başkanıdır hep destek tam destek.
hapisten çıkarsa fb tv de ''şike yapmanın püf noktaları'' adlı program yapmasını beklediğim şahıs.
hapisteki koğuş maçlarınada şike yaptığını düşündüğüm şikeci şahıs. hatta juventusun şike olaylarındada parmağı olduğu söyleniyor hehehe.
(bkz: aciz yıldırım)
benzeri için (bkz: kemal kılıçdaroğlu)
şike olayları patlak vermeden, tutuklanmadan öncede aynı sıklıkta rahatsızlanıyor muydu, merak ediyorum. hayır vicdansız değilim ya da at gözlüğü ile bakmıyorum ancak bu sıklıkta fenalaşmak, avukatının basın yolu ile yaratmaya çalıştığı; "aziz yıldırım hasta, tutuksuz yargılanmalı" düşüncesi, fenerbahçe yönetiminin gün aşırı yaptığı açıklamalar pek bir garip duruyor.

şimdi de; " revir şartları uygun değil, aziz beyin tedavisi uzun sürecek, tutuksuz yargılanmalı" diyor avukatı. bu iş gittikçe necmettin erbakan'ın durumuna benziyor.
necmettin erbakan sağlık sorunları nedeni ile ev hapsine çevrilen cezası yine yaşlılık ve sağlık sebepleri ile kaldırıldığında ilk iş olarak iran'a geziye gitmişti. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu değil mi ?

yarın öbür gün aziz yıldırım'ın durumu da bu hale gelirse, aziz yıldırım yine televizyonda ona buna sallar hale gelirse hiç şaşırmam.
Fenerbahcenın adını kırleten ınsancıktır.
üzülerek söylemeliyim ki önümüzdeki günlerde vefat edecek olan tutuklu fenerbahçe başkanıdır.
bu adamın yazdığı yazılar hala resmi sitede "başkanımız aziz yıldırım'dan açıklama" olarak yayınlanıyor ya pes. siz daha aziz yıldırım'ın yaptıkları bütün camiaya mal edilemez diye oturup vik vik ötün.

http://www.fenerbahce.org...detay.asp?contentid=25341
üzerine son günlerde soyadı gibi yıldırımlar yağan şahsiyet.
böyle pisi pisine ölmesinden korktuğum büyük başkan.
şike yapmış mıdır yapmamış mıdır bilmem ama o artık fenerbahçe'nin efsane başkanı'dır
fenerbahçe'nin bugünlere gelmesindeki en büyük etkendir. aziz yıldırım'sız bir fenerbahçe düşünülemez.

not: galatasaraylıyım.
hapisten çıktıktan sonra kitap yazmasını beklediğim eskilerin büyük başkanı.nasıl takım satın alınır oyuncu alınır engin tecrübeleriyle kamuoyunu aydınlatmasını bekliyoruz.
http://haber.gazetevatan....pti-yapiyor/390889/5/spor
şişli etfal'deki tatilini bitirip metris'e geri dönmüştür. bakalım önümüzdeki hafta hangi hastaneye kapak atacak bekliyoruz.
diğer takım taraftarlarına öyle bir sokmuştur ki buraya ne kadar yazarlarsa yazsınlar çıkaramazlar.
fenerbahçeyi ölümüne ve hakkını vererek seven on numara başkan adam gibi adam.
arkada$lar arasında devre arası berabere biten her fb maçında aziz az para vermi$, beğenmemi$ futbolcular derdik haketten öyle çıktı. ehehe.

reyistir.
'' has. iktir halbuki yakalanmayız diye düşünmüştüm. ''