bugün

basketbolda aldıkları kupa aziz'i bir 5 yıl daha götürür.
Yinemi sen kardeş al Azizistifa.
eurocup'ı kazandık, tamam artık istifa et.
seneye takımın başında kalırsa futbol takip etmeyeceğim.
inşallah 10 sene daha kalırda 10 sene daha şampıyon oluruz.
"THY Euroleague kupası Türk spor tarihinde kulüpler bazında elde edilen en büyük başarıdır ve ne mutlu bize ki bu başarıyı Türkiye'ye armağan etmek Fenerbahçe'ye nasip olmuştur"

"Bunu geçebilecek tek başarı kıstası, futbolda Şampiyonlar Ligi şampiyonluğudur. Eminim bir gün Fenerbahçe bunu da başaracaktır."

görsel

http://www.dha.com.tr/eur...html#.WS53EJ6mH-4.twitter
büyük başkan.

umarım 10 sene daha fenerin başında kalır.
Transferleri 10 saat 38 dakika önce bitirmiş başkandır.
''ülker grubuna ölene kadar her zaman teşekkür edeceğim.''
"Beşiktaş stadını bitiremiyordu. Devlet 50 milyon Lira vererek stadın yapımını sağladı"

"Gidip 1959 öncesi zorbalıkla aldığınız 2 şampiyonluğu hesaba kattınız. Duruşunuz varsa yıldızınızı iade edin!"

"Fikret Orman şampiyonluğun altında ezildi"

"Quaresma'nın menajerleri bize teklif yaptı, işte belgesi !.."

"Robin van Persie'yi Beşiktaş alıyormuş, biz almışız. Yönetim niye böyle yapıyorsunuz, başımıza iş alıyorsunuz."

"Fikret Orman, 'Euroleague hırsızlıktır' derken dikkat etsin. Devletin üst kademesine sataşmış oluyor. Devlet buraya getirdi"

"Euroleague hırsızlık diyor. Ya hırsızlık olsa devlet buna izin verip getirir mi bunu?"

"Fikret Orman'ın Fenerbahçe'den bahsetmediği gün yok. Lütfen bizimle ilgilenmesin. Söylediklerine de dikkat etsin."

" Lens'le dün görüştüm. Pazartesi teklifimizi ileteceğiz. isterse Beşiktaş'a da gidebilir"

" Fenerbahçe Euroleague'nin ortağıdır, malın sahibidir"

"Beşiktaş'ta bir duruş var. Süleyman Seba duruşuymuş. 'Ahmet Dursun, Seba gitsin' diyordunuz. Şimdi arkasına sığınmışlar."

"Helikopter statlarına indi, çıkıp FETÖ ile ilgili konuşmuyorlar. Bu ne biçim duruştur?"

"Beşiktaş'ın bir de 'efendilik' olayı var. Ya Süleyman abi dediğiniz adama 'Ahmet Dursun, Seba gitsin' diye bağırdınız siz."

"Lens için yeni teklif yapacağız. Sanıyorum bir yerde buluşacağız. Beşiktaş'a gidecek diyorlar, gidebilir. Rahat olsunlar."

"Fikret Orman, Fenerbahçe EuroLeague şampiyonu oldu diye bunun altında ezildi"

"Fikret Orman saçma sapan konuşmuş. Sayın başkan ne söylediğinin farkında değil. Fenerbahçe'nin şampiyonluğu onu ezdi."

"Fikret Orman kendi kendine çelişiyor. Takımı Euroleague'de Top 16'ya kaldığında 'biz şampiyon olacağız' demişti."

"Fenerbahçe'nin futbolda başarılı olmamasının nedenlerinden biri de TFF. Ne söylesek ceza! 2 trilyon ceza verdiler bu sene."

"Futbolda Şampiyonlar Ligi neyse Euroleague odur. Fenerbahçe bu kupayı kazanmıştır."

"3 Temmuz operasyonu olmasa Fenerbahçe'nin değeri 1 milyar dolar'dı. Şu an 300 milyona yakın. Mağdur ben değilim, Fenerbahçe'dir."

"Beşiktaş stadını bitiremiyordu. Devlet 50 milyon Lira vererek stadın yapımını sağladı"
quaresmanın menajerinin quaresmayı fenerbahçeye önerdiği için aziz amcalarının bişey yaptığını sanan malları bu başlık altında görmek komedi amk.

http://www.youtube.com/watch?v=f2h7DN-1paY
illa yaptığımız transferleri söylemek zorunda mıyım ben ya? (10 sn sonra)

4 oyuncuyla anlaştık ashshshshshsh.
aziz yıldılım olcak.
(bkz: imzayı atan arkadaş öldü bizi bağlamaz)
yandexle robbenin geleceğini zanneden bir taraftarı olan klübün 20 yıllık başkanı 20 yıldır neden başkanlığı bırakmadığını zaten bu olayla çok rahat anlayabiliyoruz böyle mal bir taraftar olunca 20 yıl değil 40 yılda dursa kimse bir şey diyemez.adam yıllardır mis gibi kara para aklıyo her başarısız sezondan sonra çıkıp gündemi değiştiriyo ve işin tuhaf tarafı bu adam her sene çıkıp bir şey açıklıyo ve bu mal taraftar da buna inanıyo.
bu şahsı bunca kırıcı çıkışa rağmen hala seven fenerbahçeli varsa yazıklar olsun. gerçekten anlaşılabilir gibi değil...
antipatik bir şahıstır.
yıl 2017 9 galatasaray şampiyonluğu ile efsanevileştin. ömrün uzun olsu başkanım.
ilk defa karşısında ciddi bir rakip olan Fenerbahçe yi yıllarca tek yumruk yöneten şahıs. Bir Galatasaraylı olarak gitmemesinden yanayım.
muş'un yeni valisi.
afyonkarahisar valiliğinden görevlendirilmiştir.

evet aziz yıldırım ismini duyan herkesin aklına aynı şey geliyor.
hangi takımı tuttuğunu merak ettiğim validir. *
hah yarrağı yediniz muşlular.

20 sene kalir artik valilikte amk, her sene emniyet mudurunu degistirir.
Adaletin terazisinin nasıl işlediğine örnek teşkil eden Fenerbahçenin efsanevi başkanı. Yargıtay 18. Ceza Dairesi, Aziz Yıldırım aleyhine açılan davada yerel mahkemenin verdiği mahkumiyet kararını bozdu.
3 temmuz sözde şike operasyonunda bir kez daha saygıyla ve sevgiyle iyi ki var denilen adam gibi adam. Bu adam fetöye Türkiye'de tokatı atan ilk kişidir. Saygı duyun. Evet.
dansozluk işini iyi kıvıran zaat.

2011-sike yapmadik
2012- yaptık ama sahaya yansımadı
2013 -fenerbahçenin menfaatleri icin yaptim.
2014-bana kumpas kuruldu
2015-cemmat bizi oyuna getirdi.
vs vs diye uzar gider...

selam ve dua ile.
Zaman zaman kırıcı çıkışları ve Galatasaray hakkındaki gereksiz, talihsiz açıklamaları ile haklı bir antipati kazanmış Fenerbahçe başkanı.
günahım kadar sevmem. türk futbolunun en büyük düşmanıdır bu adam ama şu gerçeği kabul etmek lazım. en azından kandırılmamış kandırmıştır.