bugün

an itibari ile çıldırdı. şimdi de yuhalanıyor.
son derece hakli olan adam. futbolcularin orada tebrik edilmesi gerekirken alex diye bagirmak nedir. ulan alexi en cok biz seviyoruz, futbolculara ayip etmeyin serefsizler.
sonuna kadar haklıdır başkan, az bile bağırdı.

alex gönlümüzde eyvallah da ne alaka şu an ''alex'' diye bağırmak? tamamen başkana laf sokmak isteyen bir avuç paralı itin bok yemesiydi ki başkan ağızlarına itinayla sıçtı.

az bile bağırdın başkan.
fenerbahçe taraftarlarına 'paralı köpekler' diye çemkiren şahıs.

adam haklı amk. kulüp onun sever de söver de. *
ölse de kurtulsak insanı.

https://www.youtube.com/watch?v=cID6ygDgnr8
bağırmasıyla şampiyonluk kutlamalarına gölge düşüren fenerbahçe başkanıdır.
genç Fenerbahçeliler denilen Fenerbahçe ile alakası olmayan sözde taraftar grubuna ithafen söyledikler doğrudur. lakin, alex de souza gibi bir futbolcuyu camiaya düşman ilan etmek nedir mal herif?
Şikebahçe nin efsanevi şikeci başkanı.
(bkz: bunak)
bir trabzonspor taraftarı olarak bu adama karşı her zaman gfb'yi destekledim ve destekleyeceğim.
her defasında hani diyorsun ya; aslonan fenerbahçedir diye, ulan bir kez olsun ben yaptım ben ettim demeden kenara çekilip başarıda sadece alkışlamasını bilmez misin? hapisten çıktığın gün genel kurulda "şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım, beni satanı ben de satarım" demedin mi? sen onu söylerken çok karakterliydin, büyük fenerbahçeliydin de şimdi hangi hakla kendi taraftarını aşşağılarsın? fenerbahçe taraftarı da diğer kulüplerin taraftarları da artık masa başında birşeyler kazanmandan(şike vs. demiyorum, kamuoyunu kullanıp suçu direk karşı tarafa atma, üste çıkma huyundan bahsediyorum), sürekli kendi fenerbahçeliliğinle diğerlerinin fenerbahçeliliğini kıyaslamandan. aslolan fenerbahçeyse, bu taraftarlar sayesinde aslolacaktır, senin gibi ego manyağı bi adamla değil.
tepkisinde sonuna kadar haklı büyük başkandır kendisi.

gfb nin ne bok olduğunu 3 temmuz dan beri açık ve net gördük zaten.

allah a şükür ki gfb fenerbahçe nin tek taraftar grubu değilmiş hatta yüzde 10 unu bile anca temsil edebiliyormuş. bu sayede ayakta bu kulüp hala. eğer bu paralı köpekler oluştursaydı büyük çoğunluğu şu an stadta tayyip e tezahürat yapılıyordu. bilmiyor muyuz ulan ne boklar yediğinizi.

siz 3 temmuz dan sonra bittiniz koçum bittiniz. bunu kafanıza sokun.

bu konuşmaya laf atan diğer takım taraftarlarına da bir çift sözüm var, bakın fransız itleri, delikanlı adam böyle olur. sizin botokslulara, kulübüne seksi diyen götten yemiş başkanlarınıza benzemez.

fenerbahçe nin başkanı böyle bir "adam"dır.

bir de x takım taraftarı olarak gfb yi destekleyenler varmış tabi; bak gfb bak ne hale düştüğünüzü sizi destekleyenlerden anlayın. rum tohumlarını, fransız köpeklerini, hainleri arkanıza almışsınız. ne halde olduğunuzu buradan anlayın. eğer rant peşinde değilseniz delikanlı gibi siktiri çekin, aziz yıldırım ın elini ayağını öpün, af dileyin.
ağzından her gün bir başka küfür çıkan akli dengesi bence bozuk olan insan. bu adamın inzivaya çekilmesi önce ülke menfaatleri sonra da ülke futbolu açısından son derece önem taşımaktadır. hayır suçlu olduğu halde ceza evine de sokmuyorlar ya işte o zaman sikevim böyle memleketi, yiyin birbirinizi diyesim geliyor. körler sağırlar birbirlerini ağırlıyor ne de olsa.

paralı köpekler. adam pisliğin teki çıktı aziz baba.
hiç bir anlami yokken alex diye bagiran bi kitleye fena saymistir.
fenerbahçe'li olanlara değil, fenerbahçe tribününden rant sağlayan insanlara haddini bildirmiştir.

aziz yıldırım bu kadar büyük konuştuğuna göre gelecek sezon için çok farklı planları var gibime geliyor.
fenerbahçe seyircisiyle ilgili paralı köpekler diyerek hayatının tespitini yapmıştır. yiyin birbirinizi. bunu hala destekleyenler var ya asıl en çok o beni şaşırtıyor.

(bkz: kontrolünü tamamen yitirmiş zat)
ne yapsa yeri olan vatandaş. nasılsa kaybedeceği bir şey yok artık, dünya umurunda değil...
kendine genç fenerbahçeliler diyen serseri sürüsüne fırça attığı için bu adamı eleştiren varsa hiç durmasın gitsin o serseri sürüsüne katılsın. boş zamanlarında da "bir fenerbahçeli olarak aziz yıldırım'dan, emre belözoğlu'ndan, volkan demirel'den nefret ederim"le başlayan entryler girmeyi de unutmasın.
fenerbahçe'nin kangreni. kesip atacağız seni aziz!

susmayacağız aziz, susturamayacaksın!

http://www.youtube.com/watch?v=187Ka3QFrRE
türk futbolunaparalı köpekler sözünü kazandırmış şike suçlusu Fenerbahçe başkanı.yazık
kendi takımının şampiyonluğunu kutlayan taraftarlarına paralı köpekler, ahlaksızlar diye bağırabilecek krediye ve karaktere sahip olan başkan. ben bir galatasaraylı olarak alex in o takımda ne kadar özlendiğine inanabiliyorsam sen de yaptığın yanlışı kabul edeceksin ve sesini çıkarmayacaksın.

içeri girmesi türk futbolu için bir aydınlık olacaktır. böyle terbiyesizlik olmaz...
Şike tezahüratının ironi olduğunu anlayamayan alex adına alerjisi olan adam.
Gfb üyesi değilim ama bende stadda olsam Alex'e tezahürat ederdim.

Bayan taraftarlarıda alex tezahüratı yüzünden azarlamıştı sanırım.

evine git aziz.
fenerbahçe'yi babasının çiftliği zanneden başkan müsveddesi.

açıklama yapmış, alex diye bağıran herkesi tespit edecek ve bir daha statlara almayacakmış. bu yetkiyi ona kim veriyorsa... adam fenerbahçe yönetim şeklini mutlakiyete çevirdi lan. artık her hafta bir ferman buyuracak, irade-i seniyyesini ilan edecek internet sitesinde, biz teb'ası da ona riayet edeceğiz. yoksa kızar, statlara almaz... yok öyle.

bu yakında ''aziz ss'' diye birlikler kurup stadın etrafına konuşlandırır, kendisini sevmeyenleri ortadan kaldırmaya falan çalışır, benden söylemesi.

ama senin padişahlığını başına yıkmazsak adam değiliz.
tipik yalancılıklarına bir örnek daha sundu dün akşam. kendisi, ''siz alex'i yuhaladınız, ben kulüpte tuttum'' dedi ya, işin aslı öyle değil.

bahsettiği maç alkmaar maçı. sürekli çattığı genç fenerbahçeliler grubu migros'ta. maç başlar başlamaz esenler grubu husumetinden migros'ta büyük kavgalar çıktı, ilk yarı çıt dahi çıkmadı migros'tan. herkes canını kurtarma derdindeydi.

skor 3-1 olunca alex'i yuhalayanlar, fenerium üst-alt ve maraton alt tribünlerinde çekirdek çıtlatanlardı. alex oyundan çıkarken aziz bey ayağa kalkıp alkışlamıştı, iyi de yapmıştı o bambamlara. migros'taki kavgalar yatışınca gfb skor 3-3'e geldikten sonra, ''takımı yuhalayan s..ktirsin gitsin'' tezahüratı yapmıştı.

yani alex'i yuhalayanlar gfb'liler değil, şuan aziz için ölen biten, ruhunu ona adayan şakşakçı burjuva elitleriydi.

iki sözünden biri yalan diyeceğim de, doğrusunu bulamıyorum be aziz...
dün bir an taraftara paralı köpekler diye bağırmasının ardından ibrahim Tatlıses'in yıldız tilbeye dediği gibi sizi pezevenklerin elinden ben kurtardım diyecek diye beklediğim kişi. aynı o tarz bağırdı la adam.
emre belözoğlu ve kaleci volkan gibi çirkeflerin baştacı edildiği güzide (???) kulübümüzün arsız başkanı.