bugün

Türkiye bitti sıra rusya , ukrayna derken azerbaycana geldi. E tabi siz de haklısınız. Açlık başka bir şey. Eksileri alayım.
Rus melezi olanlar taş gibi ama normal türk olanlar bizdekilerin aynısı.
kardeşim millet adı vererek herhangi bir cinse yakıştırma yapmak ne kadar mantıklı ?
neymiş; kalçaları büyükmüş.
senin karına birisi bunu dese ne yaparsın ?
işsiz misiniz ?
Türkiye galler euro 2020 avrupa şampiyonası maçını izlemeye gittiğimde notunu vereceğim kızlardır.
Her kafkas kızı gibi büyük kalçalıdırlar.
instagramı fethetmişler amk hepsi bakımlı filan dekolteli.
Mutfakta efsanelerdir.
Uzak doğulu azerbaycan kökenliler kabul ediliyorsa benim eşim bunlardan biri. iyidir hoştur ama türk kızlığı kanında var işte. Neyse aldık bir kere...
bıyıklarına badem yağı sürülür.
Köken olarak zamanında azerbaycandan gelmiş bizim dedelerimiz. Karabag da rus zulmu varmis.Yukarıdaki enrtylerden hiçbiri bana uymuyor. Aileme de. Temizlik imandan gelir bizde. Ben de takıntılı bir temizlik vardır. Aşırı makyaj , lüks tutkusu hic bir zaman olmadi zaten
Herşeyin sadesini severim. Gösteriş ve şatafattan hic hoşlanmam. Biz de babaannelerden gördüğüm en belirgin özellik erkeğe saygı. Yanı biz azeriler de erkeği bir adım önde görürler. Bu cok abartmayınca güzeldir aslında. Baba figürü önemlidir. Şu anda azerbaycanı bilmiyorum, uzaktan gördüğüm kadarıyla dünyaya ayak uyduruyor. Ama iyi yönde mi tartışılır.
Kadın erkek ayrım yapmadan Arada youtube da denk gelince azerbaycan tv programlarına, halkını daha yakından tanımak adına seyrederim. Hassas Duygulu kibar insanlar. Sözü sohbeti seviyorlar. Konuşma tarzları çok değişik ve enteresan geliyor. Hoş. Fakat yeni nesil biraz havalı, tıpkı bizimkiler gibi.
Guzellik kisiye gore degisir yorum yapmayacagim ama konusmalari cok kaba gelmiyor mu size de.

Hoslanmadigim kizlar.
gözlemlediğim aşırı makyaj ve estetiğe giyim kusama özenme.
iki devlet bir millet diye adam pis olana temiz mi desin haklı.
konuşmaları hoşuma gitmeyen kizlardir.

seksi cıtı pıtı tatlı bir kızın bana göre bkaba konuşması hiç hoş değil aybalam.
Birincisi tipik türk kezbanı, aha da şu fotoğraftan dolayı takıntımız var sayın azerbaycan kezbanı:

görsel

ikincisi kezbanlığın milliyeti, ırkı yoktur.
Ganire Paşayeva gibi cebinden 50 erkek çıkarabilecek adam gibi kadınlar varsa da geveze, laf ebesi, dik başlı olan kızları da çok.
görsel
işim olmaz, kezbandır.
türkiye türk'ü kızlarından bir farkları yoktur.
Götleri kadar yüzleri güzel olanının makbul olduğu güzel kızlardır.
bak şimdi genetik olarak türk kızlarıdır bunlar. lakin bizim kızlardan hem fizik hem de karakter olarak bir kaç gömlek üstündürler. çünkü bizim bu siktiğimin anadolusunda kürdü, arabı, rumu, çerkezi hepsi bir karambol oluşturmuş ve ortaya şu an aşırı derecede itici bir avuç kezban peydahlanmıştır. halbu ki azerilerde türk. ama bi onlara bak bi de bizimkilere bak.
aşık olunası evlenilesi kızlardır... o gözlerle baktımı adama bitirir işi zaten aşık eder direk... azerbeycandakiler kızsa buradakiler ne aq !
sanki hepsi birbirine benziyor. belli belirsiz bi güzellikleri var. ama şu gerçek çirkin değiller.
Ne erkekten kaçacak kadar yobaz, ne de hemen kucağa atlayacak kadar kaşar değildirler.