bugün

Kadin zamaninda 10 yil sonrasinin muzigini yapti, kimse siklemedi. Seviyoruz.
ESKIDEN DE SIMDI DE FARKLI VE GUZEL MUZIK YAPMAYI BECEREBILMIS ISTISNA BIR HATUN.
Ve tanri kadini yaratti.cok guzeldir.
cok guzel cok tatli bi hatun gercekten.
yaş ilerledi. yinede akılda kaldığı kadarıyla güzeldi.
en son sarkisi çak bir selam klibinde gayet guzeldi ve beni kendine asik etti.
zamanın en güzel mankenlerindendi. ortalarda görünmüyor.
Neden şarkı söylüyor bir türlü anlamadığım insan. Yok işte bacım olmuyor zorlama yani.
bir zamanlar yerden yere vurulan şimdi ise göklere çıkartılan hatun.
Zamanında iyi dalgasını geçmiştik de, çak bi selam olmuş bence.
çak bir selam şarkısının orijinal hali remixten daha iyi bulduğum şarkıya sahip mankenden şarkıcı mı olur önyargısını bana göre bu şarkıyla yıkmış olan kadın.
zamanin taş mankeniydi.
dahasi icin
(bkz: selin toktay)
(bkz: gizem özdilli)
(bkz: aysun kayacı)
yok olup gittiler.
Güzel olmasanız bile bikini tarzı giyimden sonra Türkiye'de açık giyinerek ünlü olunabileceğinin kanıtlarından birisidir .
eskiden türkiye güzeli, şimdi herkes ayşe hatun önal.
monica belluci'yi andırıyor.
(bkz: ha siktir diyoruz ha siktir)
Çak bi selam canım baksana.
son şarkısı çak bi selam dinlenebilir, enerjik parça olmuş. ve 35 yaşını devirirken güzelliği ile göz kamaştırıyor. lana del rey'e bir tek ben mi benzetiyorum klipteki bazı hallerini anlayamadım. ya da gözlerim bozuk.
sesi güzel bir manken. şarkıda sağlam bir parça olmuş. çak bir selam.
edt:şarkıyı ilk duyduğumda ayşe hatun'un söylediğini bilmiyordum, çok beğenmiştim. öğrenince helal dedim.
çeksen elini kırıcan mı belimi?

şarkısından bir kesit olan şarkıcı.
eski tadından uzaklaşsa da yenilesi ayşe hatundur.
çak bir selam adlı şarkısı bence dünya çapındadır. yalnız ben kral tv olsam en iyi çıkış yapan sanatçı ödülünü 20 yıl buna verirdim. kırıcan mı belimi adlı şarkısından sonra böyle dünya çapında hit bir eser, şık bir klip.. enteresan.

ayrıca enteresan bir güzelliği olan da bir eski manken şimdinin şarkıcısıdır.
Osmaniyelidir ama o doğduğunda osmaniye adanaya bağlıydı hem daha çok hemşo ilgisi çeker diye her yerde nereli sorusuna cevaben adanalı yazan bi şarkıcı.
hareketleri parçaları ile bir zamanlar yine ünlü olmuştu. sonra gitti şimdi yine gelmiş son parçası da hosgeldini haketmiş.
bu hatun 78 doğumluysa ben öleyim ya benden taş.
eski manken yeni şarkıcılardan en kaliteli olanı.en bilinen şarkılarından çeksene elini sözleri sayesinde dalga konusu olsa da beat olarak zamanının ötesindeydi türkiye için,keza bayağı sonradan gelen kalbe ben de öyle.

çak bir selam ise daha çok türkiye pazarına hitap eden bir çalışma,ama yine de güzel.