gün içinde çalışma ekonomisi dersi aldığım, uludağ üniversitesi i.i.b.f öğretim görevlisidir. öğrenciyi hiç sıkmadan ders işleyen sevimli hocadır. eşinin de öğretim görevlisi olduğunu öğrendik. (bkz: sertaç serdar)
'sözlükte yazacağım' diyerek ürküttüğüm hocam. adımın sesli harflerini ve onların yerlerini doğru biliyor. daha ne olsun. geçen ders ara vermek istemedi, bana sordu, ara verelim mi, diye. yok hocam, dedim. o da sınıfa, mendilim yok ara vermek istemiyor o yüzden ara vermiyoruz, dedi. tatlı tatlı hocam.
üniversitede ilk kez 3 haneli not aldığım hocadır. bazen mucizelere inanmak gerekir. saygılar!
her sene 4.5 puan farkla hem çeko 1 den hemde çeko 2 den beni bırakan, geçen yaz okulunda bu laneti kırıp ortalamanın üstünde bir not alıp geçtiğim hoca örneği. ayrıca 40 küsür yaşında olup ta hala öğretim görewlisi olmasına da bir türlü akıl erdiremediğim kişi. (bkz: keşke saygı duyabilsem)
Sertaç serdar hocanın eşidir. Sanırım çalışma ekonomisi dersini veriyormuş.
uludağ iibfde adını duyduğum ama hiç ders almadığım hocalardan biridir.
espri yaptığını sanan ama yapamayan, bazen konuşma hızının düşünce hızını geçtiği iibf hocası. ayrıca arkada oturan yalaka çift, size laflar hazırladım.

--spoiler--

hocanın yaptığı, pardon yapamadığı her espriye gülmeyin.

--spoiler--
Bu dönem * Seçmeli çalışma ekonomisi dersinde, geçmişe ket vuran soruları ile yine ve yeniden üç haneli sonuçlar bekledik yalnız kopya skandalı ile nadir rastlanacak bir durum ortaya çıktı ve vize sınavı tekrarlandı. Yinede seviyoruz, sevdiriyoruz. *