bugün

Kızlar bu nedenle temkinli davransın, sonradan utanacakları, psikolojilerinin bozulacağı şeyler yapmasın. Bu karaktersizlere güven olmaz. Evet.
Erkeğe yakışmayan davranıştır. Kalite her zaman önde gelmelidir. Yaşarken güzel, ayrıldıktan sonra tu kaka olmamalıdır. Bu bir kadin için de geçerlidir. Adam olun akıllı olun lan! Tamam sakinim.
Bunu yapan kız kardeşini de pazarlar.
O*spu çocukluğudur! Açık ve net..
bir erkeğin yapabileceği en aşağılık davranış biçimlerinden biridir bu. kızdan aldığın sözde intikamın ateşi 2 gün sonra söner ama sen hep bunu yapan herif olarak kalırsın.
Karaktersiz bir afedersiniz o çocuğunun yapabileceğı eylemdir.
Şerefli, karakterli bir erkek bunu yapmaz.
Yapılması gerekendir. Kıza acilen haddinin bildirilmesi gerekir. Evet
itiraf etmeliyim ki bunu ileride yapacağım. çok gizli bir dosya bile hazırladım bunun için. bugüne kadar bir dönem sevgilim olan tüm kızların münasip fotoğraflarını saklıyorum.

bir gün oğlum olursa bu dijital verinin anahtarını ona miras bırakacağım.
altında da bir not: çıtayı yükselt.
Adamlık değil yakışmasını geçtim insan değildir.Bu arada hanım kızımızın memintolarda tombiktoymuş.
Orospu çocuğu olmaktan kaynaklanması muhtemeldir.
karaktersizliğin nirvanasıdır. intikam falan da değildir.
Mahkemeyle sonuçlanacak eylemdir. Her naylonluğun bir bedeli olmalı.
iyi ya da kötü yaşanan bir şeyler vardır aranızda. Kendi geçmişine ihanet etmektir. Karaktersizliktir.
ağır orospu çocukluğudur. kız sizin gibi bi davara güvendi ve ilişkiye girdi. ciddi ciddi ağır orospu çocukluğudur.
son derece güzel bir intikam şeklidir.
Denecek bir şey yoktur insan bile değildir.
o zat (insan demiyorum) ile boş bir arazide beni on dakika, fazla değil on dakika yalnız bırakılacak aliminyum fosfatın bir alt versiyonudur.
şerefsizliktir. en ağırından.
pezodur.nettir.
kadın erkek fark etmeksizin kendisini insan olarak tanımlayan hiç kimsenin yapmaması gereken şeydir. sadece sevgililik değil herhangi bir konuda yapılmaz bu. ne yaşandı ise iki kişinin arasında yaşandı ve bitti. zamanında seni seviyorum derken öperken sarılırken veya daha fazlasını yaparken başkalarından icazet alıyor muydun ? hayır. birbirinize sevgilim derken karşındaki insan veya sen yaşadıklarınızı başkalarına anlatıyor muydun ? hayır. ayrılınca ne fark ediyor beraberken de mahremiyet idi şimdide öyle.
saçmalıktır. neresinden bakarsan mallıktır. itibarsızlıktır. kişinin kendisine saygısızlığıdır her şeyden önce.
dünyanın hiç bir raconunda yeri olmayan davranıştır.
kadınlar neden böyle erkeklerle sevgili oluyor ki? bu tarz erkeklerle sevgili oluyorsunuz, bize burun kıvırıyorsunuz kızlar. finalde memelerinizi yine görüyorum. yapmayın...
Şerrrrefsizliğin önde gidenidir. Çoğu türk erkeğinin meyilli olduğu ve yaptığıdır. Biz bilmiyor muyuz siz ne pisliksiniz.
önceden ne yaparsa yapsın kız da erkek de. bu ilişki mezara gitmeli ayrılık olsa bile ve bütün kabahat bir kişide olsa bile.