bugün

kafasında 40 tilki dolasan, 40ının da kuyrugu birbirine degmeyen, aklından neler gectigini bir kendinin bir de allahın bildigi kız modelidir.
terbiyesizin önde gidenidir.
fiziki açıdan mekanik düşünülürse şu sonuç çıkar; boncuk bir simge midir? eğer oyleyse 3 erkege dagıtılan bu simgeleştirilmiş şey nedir?
Büyük ihtimalle megaloman herkes benim peşimde duygusuna sahip,zayıf andavallılara karşı dişiliğini kullanan ama kendinden daha egolu bir adam karşısına çıkınca şanzumanı dağıtıp perişan olacak hatun tipidir.*
(bkz: mokar hastası nihan)
en tipik özellikleri kadınlarla aralarının iyi olmamasıdır, bunların çevresinde hep erkek arkadaşları vardır, sevgilerini samimiyetsizce dağıtırlar ve ucunda mutlaka bekledikleri bir scor çabası, menfaat vardır.
kişiyi ''fahişeleşmişse ruhun, fayda etmez bakire umudun'' şeklinde bir saptamada bulunma zorunluluğuna iten kız tipi
ve (bkz: ayni anda 3 erkege dagittiran kiz modeli)
erkeklerin kendi mallıklarından kaynaklanan hadise.
(bkz: sana kız mı yok)
kolye gibi bir mideye sahip olan kız tipidir.
boncuk dağıttığı 3 erkek arkadaşsa dağılacak kız modelidir
babası boncukçu olan kız modeli.
mesleği gereği zorunda olduğu iştir.yoğun günler de gelen bir çok müşteriye aynı boncuk dağıtmakata,kimine tel kimine misina vermektedir.genelde müşterileri bayandır.eli çabuktur.kafası iyi çalışır.ismi nalandır...*
(bkz: kuyruk acisi olmak)
aynı anda dağıttığı boncukların rengi birbirinden farklıysa affedilebilecek kız modelidir. mavi boncuğu verdiği er kişi, içlerinde en şanslı, kızın huyu suyuna göre de en şansız olanı olabilir.
(bkz: icten yanmalı motorize kızlar)
üç abder üyesi yolda giderken yanlarından, başlıkta tasvir edilen hatun kişisinin geçmesi sonrası yaşanan diyalogtaki öznedir:
1.üye: off ne kesti ba!
2.üye: olm bana baktı..
3.üye: lan bana bakarken nası size baktı?!!
silik bölümünde bir entry mi görüp sebep olarakta başlığın silinmesi gösterilmiştir. moral bozulmasın diye entry silinir.

ama başlık düzeltilip geri gelir.
halbuki şimdiye kadar girdiğim en güzel entry odur. kaymaklı kadayıftır. bilgi dolu, espri doludur. yarmıştır. kırmıştır. üstüne makaleler yazılasıdır.ühühhüdür. öldüm bittimdir.* yazık olmuştur. kel ölmüş sırma saçlı olmuştur.
karar veremeyen kızlar'ın yaptığı yedekte tutma hareketidir.
böyle bir bayana avrupa yakasındaki burhanın replikleriyle cevap vermek gerekir.
-hanım ol, kadın ol biraz, terbiyesiz, terbiyesiiz!
hayattan zevk almasını bilen, eğlenceli kız modelidir.
gününü gün eden hatun modelidir.
(bkz: kaşar)veötesi
işini bilen kızdır. birinin işi varken diğeriyle vakit geçirecek, böylece canı hiç sıkılmayacak kızdır.
3 kızı aynı anda idare eden erkeğe göre daha masum sadece ego tatmini yaşamak isteyen kızdır.*