bugün

aziz yıldırım'ın "istifa etmedi ben kovdum." sözlerine maruz kalmış Fenerbahçenin eski td'si.
kendisiyle geçilen dalgaları anlamış değilim.

adam oyun oynuyor sanıyorsunuz sanki. adamında canına tak etti bu kadar yaşadıkları piçin tekinin altında çalışmak, bunca yükü taşımak.
taraftar her zaman arkasındaydı en azından ben.

çok çalıştı dik durdu yıkılmadı, kocaman umutlarımızın sahibiydi.
sistem otutturdu.
çoğu kişiye göre başarısız olsada uzun vadede yapılan planlar ve o planların meyveleri sayesinde başarılı oldu.
sistemi çok güzel kurdu alt yapı vs.
ağır yüklerin altından çok güzel kalktı.
bu işlerin içinde biri olarak söylüyorum 7/24 her şeyini koydu.
nasıl koymuştu aykut "kocaman"?

temizlik dediler,kulüpteki belki tek temiz adamı temizlediler.
sen fazlaydın belki bu kulübe yaptığın her şey için teşekkürler kocaman yürekli adam.
her sene galatasaraya tokatlanmaktan bıkıp istifa etmiştir.
(bkz: koviyirmisin ağam)
fenerbahçe'de istifası kabul edilen teknik adam. sonunda huzura erdik. şimdi cimbom düşünsün*
bu seferki blöf ü tutmayan tekniği olmayan traktör.

gitmeseydi iyiydi. *

ne güzel alışmıştık 2 senedir.
fenerbahçelilerin gitmesine sevinmesiyle şaşırmama sebep olmuş kişidir.

fenerbahçenin bu kadar zor bir süreçten bu kadar güçlü çıkmasını sağlayan kişidir.

not: galatasaraylıyım
istifa edip en iyisini yapan adam. başkanın sana sormadan transfer yapsın, taraftarın 17de 16 yapınca omuzlarda taşısın ama ligde 2. olduğun zaman istifanı 4 gözle beklesin... harbiden yoruldun hoca, şimdi git taşşağını yaya yaya tatilini yap, kafanı dinle. bugün istifana sevinenler çok geçmeden eksikliğini hissedecek.
oda anlamış yegane amacı sadece galatasaray'a üstünlük kurmak olan bu takımda yararlı olamayacağını.
transfer politikası bile galatasaraya çalım atmak için !
futbolcusu biz kupaların takımı değiliz gönüllerin takımıyız diyor.
galatasaray şampiyon olmuş sen şampiyonu yenince şampiyon olmuş gibi seviniyorsun.
bunlar aykutun istifası için yeterlidir.
Canı sıkıldıkça istifa eden fb hocası.
galatasaraylı taraftarların gitmesine üzüldüğü fenerbahçe eski teknik direktörü.
bu sefer "bana ne ya ben eve gidiyorum verin topumu" blöfü tutmamış teknik direktördür. fenerbahçe açısından bu istifanın erken olması yararlıdır. çünkü toparlanmak ve yeni sistem kurmak için yeterli zamanı olacaktır takımın. bir galatasaraylı olarak gitmesine üzüldüm, çünkü fenerbahçe elbette daha iyi bir teknik direktör getirecektir. fenerbahçenin aykut kocamandaki ısrarı gerçekten anlaşılmazdı zaten. bu bülent korkmaz'da galatasarayın teknik direktör olarak diretmesi gibi birşeydi. teknik açıdan yetersizdir bu açık, ama camiasını da sever bu da açık. fenerbahçenin şuna karar vermesi gerek; tribün lideri gibi bir teknik direktör mü istiyorlar, yoksa teknik anlamda yetenekli bir hoca mı istiyorlar.
adam fenerbahçe kariyeri boyunca resmen çökmüş
görsel
şike davası sırasında takımı ayakta tutması, uefada bu sezon gelinen yer, bence haksızlık yapmamak sezarın hakkını sezara vermek lazım. Çok teşekkürler aykut hocam...
gideceği takıma, yanında çok sevgiği bir futbolcuyu da götürecektir muhtemelen. görsel
hayatında kocaman gülememiş kişidir.
Gitmesine üzüldüğüm adamdır sistemi ne kadar sevilmesede sahada pres yaptırıyordu pas yaptırıyordu he pas genelde geriye ve kanatlara oluyordu ama top hep fenerbahçedeydi şimdi daha dikine oynatan bi teknik direktör gelirse izlemesi zevkli olur belki ama yarı final görebilirmiyiz adam iyi kötü bir sistem oturtmuştu şimdi gelecek teknik direktör aykut kocamanın kadrosuyla farklı bir sistem oynatmaya çalışacak muhtemelen takım buna alışamıyıcak ve bir sezon daha çöpe gidecek.
Çok üzüldüm lan...

Adam gibi adamdı hakikaten. Fenerbahce önemli bir degerini kaybetti. Bari gidip yabancı bir teknik adam getirmeseler...
gidişiyle bu senenin en önemli transferi miroslav stoch olmuştur.
http://spor.haberturk.com...a-uzerine-kurban-kestiler
en nihayetinde başına çöreklendiği fenerbahçenin başından gitmiş olan sözde teknik direktör. darısı aziz yıldırımın başına.
istifası uğruna şükür kurbanı kesilen sinsi kişilik..

https://pbs.twimg.com/med...BLdCOQPCIAEsoG3.jpg:large
galatasaraylılar adına istifasına üzüldüğüm teknik direktör bozuntusu. ne güzel hiç bir şey yapmadan şampiyon oluyorduk bu adam sayesinde.
Son yıllarda gidişine en çok üzüldüğüm kocaman fenerbahçeli. Bir gün geri donecek. Daha büyük donanım ve tecrübeyle.

Bu şarkı burda bitmez...
istifası şaka gibi olan adam. adam resmen hayatını koydu yaşlandı bu takımın başında niye gitti anlamak zor. inşallah geri dönecek bir gün güle güle güzel insan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar