tsk'nın devlet meselelerine karışmasını istemeyen, ama irticayı bitirmesini isteyen yazar. bardan mı sözlüğe girdi naptı?
göz göre göre yalan yazan, dezenformasyoncu şahsiyet.

atatürk hakkında söylenen sözler hakkında yazdığı #5569986 nolu entry için falih rıfkı atay'ın çankaya kitabını kaynak göstermiş. kitabı daha önce iki kez okudum ve böyle bir söz hatırlamıyorum. "çankaya'da gerçekten geçiyor mu bu söz?" diye sordum kendisine; "bana sorma oku,bu lafımıda ukalalık olarak alma" diye yanıt verdi. "hangi bölümünde yazıyor acaba?" dediğimde; kendisi bana "valla kitap yanımda degil,ezberimdede degil. sen görmedin diye orda yazmıyor degil herhalde" dedi.

son olarak, dediğimi kabullenir gibi oldu, "diyelim ki sen haklı ol" gibilerinden bir şey söyledi. "entryi düzeltecek ya da silecek misin?" diye sordum. online olmasına karşın 20 dakikadan fazla bekledim. yanıt alamayınca bunu yazmak zorunda kaldım.

ayk73'ün yaptığı bariz bir yalan ve dezenformasyondur.
bilmediği konular üzerinden siyasi entry yazan ve siyasi entry'sinde göt kelimesini kullanan yazardır.
kaynak götüm tespiti yazmış. belki buraya yazarsam kaynakları daha rahat okur.

arkadaşım götüm tespiti dediğin kaynaklar umarım gözüne girmez.
kaynak akp mersin vekili mir dengir fırat'ın uyuşturucu taşımacılığına karışması.
kaynak 2 : deniz feneri olayı
kaynak 3: şaban dişli'nin rüşvet olayı
kaynak4: Türkiye Denizcilik işletmesi'ne ait bir gemi ihalesiz olarak, Santour GmbH firmasına kiralandı ve ulaştırma bakanı binali yıldırımın oğlu gemi sahibi oldu. ahhh cehalet vaahhhh cehalet.
kaynak5: 3 milyon 751 bin dolara özelleştirilen Sümerbank'ın arsasının sadece bir bölümü 13 milyon 750 bin dolara satıldı.
(#5639968)
safkan altıncı nesil.
türkçeyi kullanamayan ve türkiye cumhuriyeti'nden bir haberi olmayan ayrıca odasına canım ilkokulumuzdaki alfabe tablosunu asmasını ve başlık altı entrysindeki kişilerin imlalarına, kullanıdığı ünlü harflerine dikkat etmesini şiddetle önerdiğim yazar.

sağdaki sözlük panelinde silik butonuna bas orda çıkan sayfada rötüş
isteklerine gir ayrıca.

edit: rötüş isteği
(#5642380)
cengaver tipli altıncı nesil. muhtemelen 13-17 yaş aralığında ve/veya misket oynarken arkadaşlarıyla konuştuklarını sözlüğe yazıyor.

(bkz: kalitesiz altıncı nesil)
bsg denilesi sevgili yazar, hoşgelmiş, boşgelmiş !

(bkz: #5642520)
format uleması bir 6. nesil yazar.

(bkz: 6 nesil deyince kızıyorsunuz ama)
yazdığı ve gerçekten gereksiz olan entry'lerini gelen tepkilere dayanamayarak silen korkak yazar. nick altında da kabadayılık yapar kendileri.
tayyipsever yazar.

büyük bir hümanist olduğunu düşünüyorum. yoksa zor.
tayyip'i sevmeyen insanlara adi mahluklar diyebilecek kadar seviyesiz 6.nesil yazar.

sevenlerin ne mal olduğu bu kadar belli olduğu için sevmiyor çoğu kişi rte'yi zaten.
(#5811127) böyle de bir yazar işte.
yanlış bir şeyin asla savunulamayacağını gösteren yazar. akp savunuculuğu yapma uğruna saçmalıyor da saçmalıyor.

mhp ile dtp'yi aynı kefeye koyorak , her ikisinin de terör konusunda çözüm istemeyen kandan beslenen partiler olduğunu söylüyor.

kandan beslenen ve terör konusunda çözüm istemeyen dtp ile dialog kuran parti ve lideri kim kardeşim?

sonra entrysinin bir yerinde, sivilceli ergen, kokoş konken kadını(bu karıların çoçukları hiç güneydoğuya düşmez) şeklinde bir cümle kuruyor.

şu başınızın üzerinden eksik etmediğiniz adamların çocukları askerliklerini nasıl yaptı, hatırlıyormusun acaba?

yani senin zihniyetine göre askerliğini güneydoğuda yapmamış evlatlara sahip kokoş konken kadını kim oluyor bu durumda haberin var mı?
#5811127 cehaletinin yanında terbiyesizliğinide bu entryisiyle herkese göstermiş yazardır neden yazardır o da ayrı mesele.

hadsiz..
altıncı nesil çaylaktır. zaten olması da gerekiyordu, iyi olmuş. *
moderatörlerin buda farklı bir renk olsun diyerek uçurmadıklar yazar.
(bkz: akp seçmen profili) (bkz: yobaz) aynı başlıklar altındada toplanabilir.
(#5683337)

beynini satıyorsa başka bir yerini de satar.
(bkz: #6173218)

bu edebiyatsa çüş demek istiyorum.

(bkz: böyle sanatın içine tüküreyim)
feytullah gülene olan bağlılığını feytullah güleni sevmeyenlere ettiği hakaretlerle tescilleyen yazarcık. aynı şekilde recep tayyip erdoğana bağlılığına göstermiş olan yazar.
kendisine şu yazıyı armağan ediyorum.(#6330929)
geleceğin zaman gazatesi yazar adayıdır kanımca.
ofkesini anlayamadigim yazardir. diger yazarlarin da ona ofkesini tabi.
motorlu taşıtlar vergisi konusunda beni ayıktırıp, 180 tl'nin cebimde kalmasını sağlayan duyarlı yazar. *
(#7944335)
çok fena lafı koymuş yazardır. ateistler artık susarlar. *
mantıksız yazar. düşünmeden saçma sapan entry girmede üstüne yok.
beni "ateizm dininin müridi " olmakla suçlamış meczup.

böyle bir din olmadığı gibi, jackskellington kulunuz öyle bir din olsaydı ona da karşı çıkardı. dinlerin tümünün karşısıtıdır keza. öte yandan herhangi birisine mürit yazılacaksa, efendisi spinoza ve okulunun kapısında "matematik bilmeyen girmesin" yazdıran platonu tercih ederdi.