1. 1.
  beşiktaş futbol takımının doktoru. futbolcuların oynayıp oynamaması konusunda bilgi veren insandır, her sakatlıktan sonra adı mutlaka duyulur.
  ... salca
 2. 2.
  spor bültenlerinde beşiktaş'tan sakatlık haberi verildiğinde "kulüp doktoru ayhan optur" şeklinde anons edilen şahsiyet. "kulüp doktoru ayhan optur gökhan zan'ın xxx maçına yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi" gibi. kolay kolay medyada görünmeyen bir kişidir. hep söylediklerini 3-4 kişiler aktarır.
  ... paleface
 3. 3.
  Beşiktaşın kulübünün doktoru ve en güvendiği isimlerden biri. Herhangi bir sakatlanma olduğunda ismi medyada veya şahislar arasında ilk duyulan isimlerden biridir. Beşiktaş kulübünün sporcularının en kısa süede ve sağ sağlim iyileşmesini sağlayan ünlü doktor.
  ... daydreamers
 4. 4.
  beşiktaş jk kulüp doktoru. amatör branşlara da bakmaktadır. bu şubelerin sporcularıyla da yakından ilgilenir. iyi bir insandır. gerçek bir beşiktaşlıdır. telefonunu son 4 hanesi 1903dür. kral adamdır vesselam. ne zaman arasan yakından ilgilenir. tedaviyi takip için acıbademe bile gelir. öyle bir adamdır. güzelde gitar çalar.
  1 ... tanrinin uvey oglu
 5. 5.
  bir cm efsanesi.
  1 ... pietro pacciani
 6. 6.
  Bir fm efsanesi.
  ... luzumsuzbiliyorum
 7. 7.
  beşiktaş'ın mumla aradığı doktor.
  1 -1 ... alum cantabile
 8. 8.
  gökhan zan yüzünden vaktinde basketbol takımına gönderildiği iddia edilen doktor. ayrıca bu sakatlıklar yüzünden akla gelen bir diğer isim ise; stefano marrone nin beşiktaş a gelmesi gerekliliği/#17573309.
  ... hayis zayeb
 9. 9.
  beşiktaş basketbol takımı doktoru.
  ... thracian39