kim bu adam bilmiyorum ama üstad o nece bir tespittir diyorum.

https://twitter.com/s0sya...tatus/1085876788125937665
Doğru söylemiş. Ortadoğu ülkeleri aydından geçilmiyor zaten.

Beybi!
konuşmanın tamamını bulun izleyin derim, böyle adamların nesli tükenmek üzere.
aydın insan memenin anlamını ve önemini kavrayabilmiş insandır.

bakınız efendiler; hayatın özüdür meme, tanrının insanoğluna bir lütfu, yaratıcılığının kudretini anlayabilmemiz için bize bahşettiği bir nimettir.

ondan kopan hayattan da kopar.
yahudilerin dünya üzerinde ki etkileri nin büyük olması bundandır o zaman,rahibeler 'le elleşmiyorlar.
Bilakis memeden uzaklaştıkça şeytani bir rabbanilik hissedecek, kibirlenecek, kendini tanrı'nın gölgesi kılıcı şuyu buyu addedecektir. Memelere yakınlık tastamam eder, acziyeti, eksikliği bildirir.

Münevver bir şahsiyet olmak isterseniz memelere uzak durmayınız. Uzaklık sizi bozlaştırır. Zaten doğu ile batı aydını arasındaki fark ve nicelik, memelerle olan ilişkidir. Batılı iki memenin arasında komünizm ve din felsefesini bulabilir ama doğulu aydının bulacağı tek şey; nefret bakışlı ve soluklu mastürbasyondur.

Tanım; liyakatsiz bir önerme.
Ne zaman nasıl söylendi bilmiyorum ama muhtemelen vatanı bir çift kadın memesine satan orçolara yönelik bir cümle.
bugün de aydınlandık aq.
buradaki meme o meme değil bence.
Yine mi ışıl ışılız yine mi parıl parıl...
çağdaşlığa aykırı söylem.
bundan sonra ışıl ışıl olacağız allah'ın izniyle.
kendisi memeden uzak belli. kendini avutuyo hepsi bu.
Öyleyse kadınlar asla Aydın olamaz. Nereye gitseler burnunun dibinde bir çift meme.
(bkz: ne kadar uzakta olduğu önemli)
Memeden uzak durursak aydınlaniyo muyuz yani???
Düşündüm de...
Ben aydınlanmaktan vazgeçtim
kayahandan gelsin (bkz: memeler yar yar)

vurulur zincirlere, çareler memelerde.
Bu tez gerçek olsaydı şu sözlüğün yarısı projektör gibi aydınlatırdı sözlüğü.
meme var, meme var. neye göre , kime göre aydın insan efenim. bazı memeler insanın aydınlanmasını sağlarken bazısı karanlık kuytulara götürür.

dikkat etmek lazım böyle laflara. sonuçta bizler memeli canlılarız *
katılmıyorum.
Buna kesinlikle katılıyorum ne kadar uzaksanız o kadar iyi düşünmeye başlarsınız bir çok devlet meme yüzünden yıkılmıştır.
Meme dediği bir yerlerden nemalanmayı kastediyor sanırım. Emcüklemeyen aydınlar istiyoruz...
Uzun zaman sonra akla düşen nihat genç repliği.

Aydınlar memeden uzak yaşar. Evet. Meme adamı bozar. Sonra nereye baksan meme görürsün. Evet.
Ahahahaah boşluğuma geldi.