bugün

Valla paşam. Ben türbanlı kadın ve kızları ayrı severim. Seni de öyle zannedip mesaj attım. Vs. Olabilir.

Tatmayan bilmez.

Hem şu anda öyle bir sikik haldeyim ki sorma. Kafa dağıtmak için uğraşma niyetindeyim kardeşim. Evet.
Kaç defa günahıma girmiş bir arkadaştır ulan tam yatıcam seksi bir resim paylaşıyor niyeti bozuyorum allah affetsin .
evli olduğunu duydum, eşine sabırlar diliyorum.
güvenilmez birisi .
görsel
Bence iftiradır bakın kıza bakmıyor bile.
Kazakistanli senden ben bıktım aq. Benim üzerimden prim kasma artık. Bokunu çıkarma amk. Yeter yani. Evet.
evet şu an 45 deyiz yokmu artıran .
(bkz: bir gece ansızın aydinoglu 82 aydinoglu 83).
nasıl bir arşiv var sende amk.
görsel
Valla bu nasıl bir şey oldu böyle. O kadar hesap aç kapa aç kapa. Asla yılmadı. Uludağ sözlük sevdalısı....
sikkoların ne yazdığını siklemeyen adam gibi bir yazar. alayınızdan eskidir bu adam burada.
insan kategorisine koyamadığım sapık ve hasta ruhlu biridir. Bi insan evladı nasil bu kadar utanç kavramından yoksun terbiyesiz hasta bir sapık olabilir şaşırıyorum. Sanal bi platformda yazıyorsun okey ama iyice bokunu çıkarana kadar çirkinleşmenin anlamı nedir? Adın soyadın çıksa acaba yer mi yazmaya? Donuzladim ama malesef açtığı sapık ve seks içerikli başlıklardan anlıyorum bu ruh hastasinin yazdığını. Artik görmekten bıktım. Uzun süredir entry girmiyorum ancak artik sessiz kalamadım bu insan müsveddesine.
görsel
eşek cennetine terfi etmiştir, 46. hesabı yolda.

sapık oğlu sapık.
öl de ölelim aydın baba.
Kendisinden arşivini halka açmasını talep ediyorum.
silik olmuş adamdır. dert etme yiğidim bize emanet burası..
Silik yemiş yazar, elit troll, üzdün hewal, kahrol foşşik moderasyon kahrol aydinoğlu serisine uzanan eller kırılsın, sakinim evet.
görsel
Vay be iş 45'lere kadar gelmiş ha? Devamı geldi mi?

Adam Lost dizisi gibi seri yapmış ya,
Pisliğin tekiydi.
Şimdi gelir yazar hemen ben sana naptım diye, eğer buralardaysa.
tam da " sahi bir aydınoğlu vardı" başlığını açacaktım.

sahi bu adama ne oldu ? en son youtube kanalındaki videoda kuru otları yakıp " cinler ateş çıkartıyor" falan diyordu.