bugün

yeni bir yedinci nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
vahşi kapitalizm ile ilgili yaptığı araştırmalarla tanınan bir yazar. çük güzel bir sesi vardır ve hüzünlü de bir yönü. son derece kibar olmasının yanısıra gamzesi de güzelliğe güzellik katıyor.
hayatı ezginin günlüğü şarkılarında ki gibi yaşayan yazar kişisi.
(#7127457) ile farkettiğim 7. nesil yazar. hoşgelmiş.
kaliteli * entryden anlayan, aynı zamanda iyi nokta atışları yapabilen ender yazarlardan.
beğenisini belli etmekten çekinmeyen, az rastlanır türde bir ulu sözlük yazarı.
şahsıma yaptığı uyarıyla farkettiğim, sözlüğün kaliteli yazarıymış kendisi efem. fikir ve sözcüklerinin devamını diliyoruz..
#7301231 tamamiyle sallamıştır.
sözlükte mesajlaşmaya başladığım, zirvede sohbeti kopardığım, sevimli, hafiften feminist, gülsün, eğlensin istediğim yazar. bir şey olursa haber et hocu, ben buralardayım.
a b c f dörtlüsü icinde en dertli olan 7. nesil yazar.*
dedini derdim bildiğim, yüzündeki bir gülüşe tüm dertlerimi unutageldiğim ve zirve boyunca ışığım sana aşığım ile beraber muhabbetten zevk aldığım 7. nesil ancak benim için daima nesildaşım olacak dünyalar tatlısı yazar kişisi, arkadaşım. bir ömür boyu, o yüzündeki heyecanlı konuşma tarzı ve gülüş hiç kaybolmasın. yaşamın boyunca umrumdasın bilesin.*
benimde burada yazar olmam için başımın etini yemiş, elinden geleni ardına koymamış yazar kişisi... oturup hoş sohbet edebileceğiniz nadir insanlardan ve geriye dönüp baktığımda hayatın bana kazandırdığı bir arkadaş, bir dost, bir kardeş...
kendisi bir yıldız. sadece bunu diyebilirim. cankurtaran gibi birisi. 4 sene aynı sınıfta ders görmemize rağmen sözlükte tanıştık ki bu da çok enterasan bir olay * . her daim yardımcı birisi, tek mesajımda anında yardım etti. gerçekten gözlerim yaşardı. burdan kendisine selam ederim.
tanırım iyi çocuktur. * pırıl pırıl bir sırdaş arkadaş ve dost.

fi tarihinde boğazın en güzel yerinde kahve içmek için sözleştik. hele sınavların bir bitsin be çocuk, beykoz'a orhan veli o güzel havalarda bir gelsin, sana söz. *
o mülakat benim, bu mülakat senin gezen arkadaşım. güzel de yazıyor, takip edin. ben ediyorum, pişman değilim. burdan anneme babama da selam söylemek istiyorum( ne diyorum ben?).

-ay kız ne yapıyorsun?
+oğlum ne diyorsun?
-ay ne hoşssun sen öyle.
+lan kamil, ben berk. değiştin mi sen?
-ay ne hos.
bir ortaçgil şarkısı dolanıp duruyor beynimde, söylemek istiyorum ama sözler kesilip kalıyor biryerde tamamlayamıyorum. umut demek aslında bu şarkı, bana moral veriyor ama dedim ya unutuyorum sözlerini. zaten ben bülent ortaçgilşarkılarını ezbere bilmem, söyleyemem hep bir yerde karışır sözler birbirine.işte bu yüzden buraya yazıyorum, ortaçgil söylesin ay ne hos dinlesin.

http://www.izlese.org/bul...unu-dokme-kucuk-kiz1.html
beğeni ifadesi. lakin, herhangi bir şeyi beğendiğinde "ay ne hoş" diyen kadına cevaben, "evet yu biğtuful valla" dediğiniz andan itibaren artık hiçbir şey eskisi gibi olmuyor. orada zaman filan kırılıyor sanırım kendi çapında.
istanbul üniversitesi mezunu ya da öğrencisi olup okulunu çok sevmiş yazar. Hangi fakültede okuduğunu merak ediyorum ayrıca.
fakültesini bildiğim ve kendisiyle beraber okumama rağmen 1 kez yüzyüze konuşmamamızın eksikliğini her gün köşede ağlayarak çektiğim yazar. *
tek bir entrysini okudum kendisinin ve yazma gereği duydum başlık altına..

yanılmıyorum. iyisin bre..
Bugün doğum günüdür. iyiki doğmuş diyelimm..
Haklı bir tepki.