bugün

başka zamanlarda yüzünüze bile bakmayan, yeni katalog geldiği zaman temsilcilerinin "canı, gözü, bitanesi" olduğunuz kozmetik markası.
parfümleri hoş olan marka. makyaj ürünleri fena sayılmaz ama mükemmel değil. bayanlar çok tercih ediyor yinede. satış temsilcileri gerçekten bazen bunaltıcı oluyorlar. *
geçen günlerde iş alımı için mülakatlarına katıldığım ürü şeysi.gittim gitmez olaydım annem yaşında teyzeler, yengeler.bildiğin altın günü gibi.çıkarımsal sonuç,
(bkz: benim için avon bitmiştir dahada gelmem avona)
altın günlerinin yeni favorisidir. eskiden bohçacılar vardı şimdi avoncular.teyzeler birbirlerini gaza getire getire kırışık kıremi alır, ancak faturası pek muhterem amcalara kalır.
makyaj malzemeleri renk ve görünüm açısından çok iyidir ancak hassas bir cildiniz varsa ve çalışıyorsanız kalıcılık ve kalite beklemeyin.
tamamen duyuma bağlı bilgilerime göre cidden de avrupada , içinde kanserojen madde var diye ürünlerinin satışı yasaklanmış firmadır.
satıcıları bölünerek çoğalıyor kanımca. her köşede bir standları var.
bazı ürünleri güzel,bazıları uyduruk olan kozmetik markası.parfümleri kalıcı değildir ama edp şeklinde olanları kalıcı ve tuzludur.rujları güzeldir.göz kalemlerine güven olmaz.
http://www.avon.com.tr
yurtdışında kapı kapı dolaşılıp, çok ucuza satıldığı bilinen; fakat ülkemizde kazık fiyatlarla satılan kozmetik ürünleri markası.
takip edildiği takdirde parfümlerinin çok ucuza alınabildiği kozmetik marka.
göz makyajı için ürettiği ürünlerin birçok bayanda alerjiye neden olduğu markadır.
tersten nova.
markanın kalitesiz diye bilinmesine rağmen reklamları kaliteli olan,tanıtım yüzü olarak hep ünlü kişileri seçmeleriyle dikkatimi çeken marka.
(bkz: ilgiyle takip ediyoruz)*
kataloglarında kokulu sayfa diye bir bölümü varmış bunların, buğün bi kız arkadaşım bakarken gördüm. bileğinizi sayfaya sürüyosunuz, parfüm kokuyor.
içinden hasiktir diyen arkadaşlara katılıyorum, bende deneyene kadar aynını demiştim, ama ilginç bi şeymiş...
temsilciliğini yaptığım kozmetik firması.
geli$-gidi$ fiyatları sayesinde kendime bir makyaj cenneti olu$turdum.te$ekkürler avon.
kataloğundaki kadınları gördükçe bunalıma girdiğim markadır.parfümleri ve rujları işe yarar diğerlerini bedava verseler de kullanmaya değmez.
mallarını ev hanımlarına satan,sattıran ve uğruna günler düzenlenen firma.
2010 yılında en iyi 40 takım öncüsünü afrika'ya bir haftalık tatile yollayan kozmetik firması.('afrika da nereden çıktı başka yer mi kalmadı?' dedirtir.)
rujları, parfümleri, eyelinerları on numara olan marka.
yeterince iyi olmayan kozmetik markasi. parfumleri de dahil tabi.. makyaj malzemelerini bilmem ama nemlendirici ve yuz temizlik urunleri oyle...
yuz temizliginde roc idealdir.
ne biliyim bi chanel, burberry, gucci... dururken avon parfumu kullanmak mantikli gelmiyor.
fakat cok yaygin, bu kadar yaygin olduguna gore bir bildikleri var herhalde...
öğrencilik yıllarımda kullandığım, ürünleri ortalama olan kozmetik firması. neyse ki yves rochera terfi ettim de kalite görmüş oldum, olduk.
parfümlerini bozmuş kozmetik firması. su mu katıyorsun içlerine nedir artık eskisi gibi kalıcı değiller. sen öyle yaparsan ben de bırakırım lan. zaten wink i kaldırdın yerine make me wonder denen boktan şeyi çıkarttın. wink e yaptıkların yetmiyormuş gibi üstüne bir de extraordinary yi de kaldırdın. oha yani! daha da bir şey almam senden. değil en yakın arkadaşım satsın, annem satsa yine de almam lan. çok kızdırdınız beni çok. şunu da bil ki benimle birlikte kaç kişiyi daha kaybettin.
eşimin servetimizin yarısını harcadığı kozmetik markası. adın batsın...