bugün

herhangi sert bir armutu yemekten farklı olmayan eylemdir.
doğaldır kes dilimle ye yani olabilir.
ikinci entriyi görünce "yazar böyle avakado yemeyi nerden öğrendi" dememe sebep oldu.
avakadon yoksa sana bir avakado tutabiliriz.
avokado olgunlaşmış haldeyken yenmeli. üzerine bal döküp hafif tarçına bulandığında emsalsiz bir lezzet oluşturuyor. öğrenci sofralarının vazgeçilmezlerindendir.
ne avakado yedin yine diye de sorulabilir.
sarımsak ve limon olmasa bir şeye benzemiyor bence.
avokadonun içi güzelce çıkarılır bir tabağa alınır. daha önceden hazırlanan sarımsak,kırmızı pul biber ve zeytinyağı ile karıştırılır. üzerine biraz limon suyu eklenerek servis edilir. enfes bir tat meydana gelir. denemenizi tavsiye ederim.
Limon ve tuz ile birleşince harika bir lezzet olur, limon ve balla birleşince harika bir yüz maskesi olur. idrar yolları enfeksiyonundan tutun da aklınıza gelebilecek her derde deva olur. Biraz geç keşfettim, hayatımda güzel bir yeri oldu, tavuk yaparken bile içine bir dilim koyuyorum, zencefil ne kadar sağlıklıysa avakado da o kadar sağlıklı.
kelek kavuna da bir sürü şey katarsan aynı hesaba gelir
(bkz: timsah armudu)
başlık yanlış arkadaş .. " avakado yiyememek " olacaktı o .. yenmiyor çünki .. kendi içinde kişilik çatışması yaşadığına inandığım birşeydir avakado .. meyvemidir sebzemidir çözemedim gitti ..