bugün

http://www.youtube.com/watch?v=TzRoj8BXgAg
güzel semtim işte seni bu yüzden seviyorum.
Bir tarafı deniz bir tarafı göl olan çoğu istanbul semtlerine göre iyi olan yerdir.
yine yapacağını yapmış chp demiş olan güzel semtim. biz böyleyiz. böyle mutluyuz. sahilimize bekleriz ama kalıcı olmayın.
sahiliyle, barlarıyla, sakinliğiyle, marmara caddesiyle, travestileriyle kendi kendine yeten, huzurlu ve mutlu, yuvarlanıp giden istanbul ilçesi.
hava güzel olduğunda daha da güzel olan istanbul semti. semtim.
liseyi okuduğum semttir. istanbulun parlayan yıldızı diyede afişleri var idi. ancak bu semt olarak değil de bi çocuk kreşi mi ne öyle bi delaveresi var imiş edebiyat hocası anlatmıştı. ancak gezilcek görülcek eğlenilecek birşeyin olmaması boş bir semt olmasından öteye gidememiştir.
şu saatlerde deniz kenarı çok güzel olan semtimdir. selam olsun.
kiraların 850 den başladığı oturduğum semt. çok şükür evimiz var ama, garip olan burası kadıköy mü amk kira en az 850? tamam bende oturuyorum burada güzel yer ama; 850 orospu çocukluğudur.
nerede o eski avcılar diye sorulmalıdır. zaman zaman keko istilasına uğrayan nadide ilçemizdir. yine de çoğu zaman burada yaşamaktan mutluyum. konumunu değiştirebiliyor muyuz bunun ?
ne kaldı ki oradan oraya diyen arkadaşa cevabımdır. avcılar'da yaşıyorum edirne'de öğrenciyim. 2 buçuk saat otobüs mesafesi ve 1 buçuk saat de temiz servisle toplamda edirne'ye 4 saat kalan yerdir. kadıköy'e ise 50 dk. demek ki istanbul olarak lanse edilmesi mantıken daha doğruymuş. hadi dağılabilirsiniz.
şu saatlerde bardaktan boşalırcasına yağmur yağan güzel ilçemiz.
kürkçü dükkanım. yine geldim sana amk.
Hayatımda sahili kadar leş bi'yer görmedim!apaçisi,suriyeli'si,barzosu,camışı hep bir aradadır.
eskiden güzeldi dedirten samimi bayanların barzo ve abazan erkeklerin bulunduğu esenyurt devamlı ilçe.(istisnalar kaideyi bozmaz)
yunanistan sınırından selamlar.

az önce birileri şu kırmızı tabelalı dükkanın önünde konuşurken duydum meriç nehri az ötedeymiş. gidip biraz taş sektireyim..

istanbul'da bulunan yüksek nüfuslu bir semt.
2 yıldır istanbulda olup bugün ilk kez üniversiteden bir arkadaşımın düğünü için yolumun düştüğü minimal cehennem. git git git bitmiyor. istanbul falan değil bildiğin edirneye bağlı bir ilçemiz.

sorduğun adresi kimsenin bilmiyor oluşu yetmezmiş gibi navigasyonda da sıkıntı yaşatan bir semt.
Allah sakinlerine sabır versin, amin.
oturduğum semttir. üzülerek söylenmesi gerekirki gerizekalı çoktur. şehrin her yerinde olduğu gibi. ama en azından akp li azdır.
Teksas a evrilmeye çalışılan istanbul ilçesi.

Nedendir bilinmez son zamanlarda sokak lambalarına güç verilmiyor. Akşam ve bilhassa gece vakitleri sokaklar zifiri karanlık, götünüzü kesseler gören olmaz. Amına koyayım sene olmuş 2016, millet artık bilgiyle aydınlanıyor biz daha sokak lambasıyla aydınlanamıyoruz.

işin en kötü ilginç yanı da belediyeye bayan bir chp li başkanlık ediyor. Akp li andavallar 'Chp gelsin, tüp kuyruklarına, ekmek kuyruklarına, çöp şehir dönemlerine geri döneriz.' diyorlar biz de bu adamlarla dalga geçiyorduk. Şimdi biz bu adamlara ne cevap vereceğiz sayın avcılar belediyesi? Sene olmuş 2016! Görünen yüzün sahilinde bile kimse kalmamış karanlık yüzünden. Yazıklar olsun...
eski chp belediyesine göre şimdiki chp belediye "handan toprak" gayet kötü yönetim göstermekte olan ilçe.
Dün gece 2 den bu yana elektrik kesintisi olan ilçe.
istanbulda bir ilçe.
1999 depreminde yaklaşık 300 civarı yurttaşımızı, insanımızı kaybettiğimiz ilçedir. istanbulun yoğun ve yüklü fay hatlarının üzerinde bulunur. cafeleri ve barları yakın semt olan esenyurtlu yurttaşlar tarafından işgal edilmiştir. bilakis edirneye de yakın değildir. toplu taşıma kullanılarak yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuktan sonra istanbulun en merkezi yerlerine gidilebiliyor.
haftasonu sahilini esenyurtluların işgal ettiği, istanbulun bir ilçesi.
istanbul'un en güzel ilçesidir.
ismiyle bağcılar semtini çağrıştıran semt.