bugün

lat. sürücü demek.
yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
(bkz: 20 milyon kürt 50 milyon türk/#6766262)

1 senedir neredeyse kimseye nickaltı yazmadım ama bir an bu entry çok hoşuma gitti, ona yol olsun, gaz versin diye de bu entry'i giriyorum..
entrysiyle hay ağzın bal yesin dedirten yazardır.
fenerbahçe'li olmasa çekilecek çile değildir. *
efendim şöyle ki ben onun söylediği bir çok şeyi anlamam, benim zekada sorunum yok hocam adam da sıkıntı, o anlatamıyor derdini.. * * *

edit:imla
galatasaray takımıyla, galatasaray taraftarıyla, galatasaraylı futbolcularla sorunları olan troll. evet evet bildiğin troll bu. acılarını hafifletmeye çalıştığı gözlerden kaçmıyor amma ve lakin bu çabası nafile, beyhude.

çöplerini sözlüğe dökerken de "efendim eleştiriyorum" diyor.

yok yeğenim, arda turan'a bok atmaya çalışmak eleştiri değildir, sana giydirilmiş olanları çıkarma çabasıdır. eleştirmek ile bok atmak arasındaki farkı troller bilmez. 22 yaşındaki bir futbolcuyu 32 yaşındaki bir futbolcu ile kıyaslayıp, sonra da "yarısı etmez" diyerek kendince ayar verdiğini sanmak boktur, üstüne yapışır kalır.

çıkarmaya çalıştıkların her zaman daha derine inecektir ve hep acı çektirecektir sana.

iyi çalışmalar çöpçü.
başlığıma musallat olan yazar. ne yapıyorsunuz kurşun mu döktürüyosunuz, kapan mı kuruyorsunuz yoksa ilacı mı var önlemi neyse söyleyin olm.
inanmak istemeyeceğiniz kadar cahil bir insan.
(bkz: tsl 2009 2010 sezonu şampiyonu fenerbahçe) başlığı ve entryleri patlamış yazar.
(bkz: arabacı takımyıldızı)
Göz altı morlukları genetik olabilir, daha sonrada oluşabilir. Ama göz altı morlukların oluşmasının sebebi bilgisayar ve telefon gibi ekrana çok bakmak, gece uykusuz kalmak, göz bozuklukları (tabi bunun için doktora gitmek şart) iyi beslenememek gibi nedenler olabilir. Eğer göz altı morluk ve şişlikler sizi çok rahatsız ediyorsa K vitamini içeren bu ürünü inceleyin derim.
K Vitamini göz altındaki koyu bölgeleri azaltır, cildi güçlendirir, Çürük ve morlukların hızla azalmasını ve iyileşmesini sağlar.
Gelelim ürüne içeriği tamamen K vitamini olan Cernor XO krem göz altlarındaki morlukların ve koyu renkli halkaların azalmasına destek olarak gözlerde canlı bir görünüm için destek sağlar. Gözde aydınlık bir görünüm için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

görsel

(bkz: Auriga Cernor XO Krem)