kiminin rüyası, kiminin kabusudur.

çoğunluğu üzecektir ama gözüken gerçektir.

şampiyon olacaktır fenerbahçe.

hem de söke söke.
gönülden istediğimizdir... yürekten inandığımızdır...

http://img294.imageshack..../1371f7k5btj520en1xn1.jpg
Dereyi gormeden sıvanan paçaların, hep açıkta kalması durumudur. Bknz Aziz Yıldıvım "2010'da avrupada şampiyonuz".
son 13 haftada sadece iki kez şehir dışına çıkacak olan fenerbahçe'nin elde edeceği sonuçtur.

elbette birileri tepinecek, türlü cezalar ve rezil kamuoyu oluşturmalarla engelemeye çalışacaktır. ama yeter mi? yetmez. bu gücün karşısında yıkılmaya mahkumlardır.
(bkz: o değil de türkiye kupası nolcak)
christoph daum takımları hiç şampiyonluk yarışı dışında kalmadı türkiye'de. üst üste galibiyet serisi yakalama konusunda uzman bir teknik adam. ikinci yarının başında bir seri yakalanınca zaten kıçı başı ayrı oynayan cim bom'un morali iyice bozulacaktır. beşiktaş her zamanki gibi toz duman arasında aradan sıyrılmaya çalışabilir. fenerbahçe'nin şampiyon olacağını söylemek fanatiklik değil en rasyonel iddia tahminidir.
türkiye kupasıyla masturbasyon yapanların sinirlerini alt üst eden şampiyonluktur.

(bkz: takıl sen)
Rasyonel olan iddaa tahminidir. Kıçı başı ayrı oynayan Colin Kazım, Dos Santos gibi particiler varken fenerbahçe değil bu sezon 444 sezon üst üste şampiyon olabilir.

(bkz: Kıçı başı ayrı oynamak)
(bkz: Siki başı ayrı oynamak)
(bkz: Colin Kazım)
(bkz: bizler inandık siz de inanın)
bir türlü sene sonunu bekleyemeyenlerin açtığı başlıklardan bir tanesi. yok galatasaray'ın şampiyon olacak olması. yok beşiktaş'ın ilk yarıyı lider bitirecek olması. neden bu kadar müneccim ortaya çıktı anlamadım. seviyesiz futbol tartışmalarının peşinde herkes.
en büyük hedefi türkiye ligi şampiyonluğu olan, vizyonu ve misyonu ancak buna yetenlerin rüyası. acınası...
(bkz: yok öyle bi dünya)
(bkz: dünya derken pandora mı)

üzülmemesi için uğraşılanların, nisan ayı gibi üzüleceği öngörü.
eee hani temel neresinde lan bu fıkranın başına mı yetiştim sonuna mı hiçbir şey anlamadım ben ...
tebessüm yaratan olay.
türk futbolunun klasiklerindendir. şansa bala dışında şampiyon olamayan rakiplerinin buna rağmen neden hala yüzlerce milyon dolar harcadığı anlaşılamamaktadır.
(bkz: yersen)
görünen resim fenerbahçe ya da galatasaray'ın şampiyon olacağıdır. aynı resme yakından baktığınızda bursaspor ve kayseri'nin uefa ligine gideceğidir. ingiliz kemal edası ile ortaya çıkan soru şudur: diğer iki büyük kulüp nerede?
seovilerin değiştiremeyeceği gerçek.
azıcık sonra yani ben "ekle" butonuna bastıktan sonra, sinir bozacak eğlencedir.
(bkz: rüyadır o rüya)
ya ne olacağdı?şu anda bütün dinamikleriyle bu ünvanı hakeden tek türk futbol takımıdır.hatta daha acı bir gerçek var:fenerbahçe turkcell süper ligi'nin çok üstünde bir takımdır.nasıl celtic ve rangers premier league'e layıksa,fenerbahçe'de bu ligimsiye layık değildir.
22 ocak 2010 cuma günü saat 20 00'de tarih sayfalarını işgal etmeye başlayacaktır.
maç maç, hafta hafta kanırtacak, gerekirse somurtacak ama şampiyon olacaktır.
ezilen fenerbahçeli'nin boş hayalidir.
(bkz: yeter bu kadar)
(bkz: hadi kalk sabah oldu)