1. 1.
  higuita'nın, Faustino Asprilla'nın, Andres Escobar'ın, ivan cordoba'nın yetiştiği son olarak da dorlan pabon'un yetişip galatasaray'ımıza kısmet olduğu ünlü kolombiya futbol klübüdür.
  ... drygt
 2. 2.
  şampiyonluk kutlamalarında 3 kişi ölmüştür.

  http://www.ntv.com.tr/spo...ti,FxjRYuPdYEeUuRIaF4CZJQ
  ... true
 3. 3.
  an itibariyle normal sezon mücadelesinde deportivo ile karşı karşıya gelen, ateşli seyirci desteğine sahip ekip. tabii deportivo deyince ispanyol deportivo aklınıza gelmesin, bu kolombiye versiyonu. isim benzerliği.

  gece gece sardı maçlarını izliyorum güzel bir golle 1-0 öne geçtiler ve tek kale oynuyorlar. rakip hiç maça gelmemiş bile. maçın 2.5 üstüne wsbets'te 2.30 veriyor ki bence ev sahibi tek başına üst yapar bu maçı.

  2.30 değerli oran. gece gece öneririm wsbets üyelerine.
  ... sahinte
 4. 4.
  atletico nacional

  narcos dizisinde pablo atletico nacional taraftarı olarak gösteriliyor. pablonun oğluysa diziyi eleştirirken babam atletico değil independiente medellin taraftarıydı diyor. ama tarihe baktığımızda dizi daha haklı gibi geliyor.

  pablo escobar atletico nacionala büyük para yatırımları yaptı. zamanının en zengin takımlarından biri haline gelen atletico kolombiyanın en iyi oyuncularını takımda topladı hem de arjantin ve avrupa devlerinden teklifler alan oyuncularını elinde tutmayı başardı. ve günü günden yükselen atletico 1989 yılında copa libertadoresi kazanmayı başardı. final maçını escobarın staddan izlediği iddiaları da var.

  pablo atleticoyu mu yoksa independiente'yi mi seviyordu tartışılıyor ama atletico taraftarı pabloyu seviyor orası kesin.
  ... derin futbol izleyen adam