bugün

salla parçası dinlenesi olan güzel kızdır.
salla parçasına madonna klibi çekmiş bayan sanatçı.Klip için harcadıkları paraya yazık, kandırılmış yine bir iki hırsız tarafından.
bir çok şarkıcıdan üstün özellikleri olan sahnede vücütünü kullanmasını iyi bilen post-modern Türk şarkıcı.
yaşına başına bakılmaksızın yaptığı işin kalitesi fark edilmesi gereken güzel suratlı hatun. ses de var görüntü de var zira.

(bkz: aşkına da sana da)
hem sesi hem fiziği hadise'den daha güzeldir.
seksi mi? güzel mi? çekici mi? hiçbir yorum yapamadığım şarkıcı, babannemin adı da atiye olunca ne zaman bu hatunu görsem aklıma babannem geliyor, o dudaklar, o göğüsler, o kalçalar gidiyor yerine " ekmek arası yapam mı?" diyen babannem geliyor, insafsızlık lan böyle hatuna atiye ismini koymak.
2010 eurovision'da bizi temsil etmesi muhtemel kivirtkan.
disko kralı isimli programda berbat bir kıyafetle boy gösteren hatun kız.
disko kralında amacsızca dans edip seyircilerin oralı bile olmadıkları kız..sanki küçük bi kızce gibi dans ederken hoplayıp zıplıyo
salla klibini gözlük reklamı sandığım şarkıcı. meğer vurgu şarkıdaymış.
ayrıca türkçe dahil altı dil(Felemenkçe, Almanca, ingilizce, Fransızca, Hollandaca ve Türkçe)bilen acayip bir kız.
bildiği diğer dilleri de türkçe gibi biliyorsa bence hiçbir dil bilmiyor demektir.
Bu gece kendisini ibo showda izleyebilmek için serdar ortaç gibi gereksiz bir insana katlanmak zorunda kaldığım güzel sesli güzel yüzlü şarkıcı.
programlarda çok sakin konuşan,baya dil bilen ve farklı bir tarzda müzik anlayışına sahip şarkıcı.
aslen antakya'lı olan, ilk albümünde ağır takılıp ve bu işin böyle olmayacağını anlayan yeni nesil sevimli pop sanatçısı.

(bkz: atiye deniz)
'salla' şarkısıyla hiç sevmediğim bir müzik türünü bana sevdirmiş insandır. bana benzetilmeside hoş olan, güzel bir hatundur.
sekreterimiz tarafından yapılan günlük pop müzik işkencesinin sonlarında karşıma çıkan, inşallah traş çıkmaz dediğim popçu. bana göre hadise hem fizik hem de ses olarak tırt kalır. güzel bir yüzü var. o değilde analar neler doğuruyor yahu.

emdim.
muammada kıvır kıvır kıvıran, don't think'te göbeği de kullanan hatun kişisidir.
pek anlamlı olmasa da dinlenesi şarkıları var. müziklerine kapılabiliyorsunuz ve bu da eğlenmeye yetiyor. özellikle salla (tarzım olmadığı hàlde) şiddetle önerilen...
röportaj verirken madonna'yla ilgili örnekler veren,3 yaşındaki çocuklar gibi ben de öyle olcam anne tarzı konuşması dikkatimi çeken hatun kişisi.

(bkz: sen yenisin galiba)
son günlerde çok gündeme gelen , aslında bunu hak edecek kadar güzel sesi olmayan (sesi eminimki bilgisayarda ayarlanıp kaydediliyordur) , ilkokul çocuklarının şarkılarını bayılarak dinlediği bebe sanatçı(!)sıdır...
mükemmel derecede iyi kıvırtıp sallayan hatun.
hafif down sendromu izleri taşıyan biraz sorunlu olduğunu düşündüğüm seksi kişilik. bu down sendromu ve bu "kendinden menkul ötekilik" kendisine daha çekici ve aynı zamanda esmerlerde pek bulunmayan ayrıksı bir çekicilik kazandırmakta. son olarak, popüler kültürün testesteron kaynağı olma dışında-ki klip insanı baştan çıkarmaktadır- gece külüpleri için iyi bir geçim kaynağı olmuştur.
izlemesi güzel hatun şarkıcı. türkiye çapı için iyi dans ediyor.
aslen hatay'lı almanya doğumlu şarkıcı.
salla parçasıyla bu aralar hit olan şarkıcıdır. (bkz: atiye bağını sorma)