bugün

damlalar dolusu alev toplarının bedene kavuşmuş hali. ferahlamak için hücrelere dokundurulmalı,dokunduğu her zerreyi yok etmelidir.
ateşin diğer yarısı. hayattan sonraki ölüm, ölümden sonraki diriliş.
dokuzuncu nesil yazar.
kendisi sözlükte bir çok şeyi eleştiren, sözlüğü güzelleştirme yetkisinin kendisinde olduğunu düşünen yazar. ama sözlüğe ne katmış? bakacak olursak:

başlık: fatmagül fakı
entry: (bkz: fakalım anam)

başlık: aykut kocaman
entry: (bkz: neyse sonra konuşuruz)

başlık: le ilkan
entry: kendi kendine triplere girmiş yazar. yok ispatlar koymalar moderasyona çatmalar.. sen kimsin amk? diye sorarlar adama. ulan herkes ilgi müptelası olmuş şu asosyal sikik yerde ya.

başlık: dennishan
entry: sivilcelerinden dolayı kızlar tarafından ilgi duyulmayarak kendisini futbola atmak zorunda kalmış zavallı tipsiz. reeldeki tipini gördüm cirit atma sporuna heves salsa daha iyiymiş.

ha birde özel mesaj ile ahkam kesme olayları var. ne diyeyim, kendisine kolay gelsin demekten başka?
babası delik bim prezarvetifinden mustarip olmayan yazardır.
13 satırlık entry'e 30-40 karakter ile cevap verecek kadar parlak zekalıdır.
oturup satır sayacak kadar boş zamanı yoktur. * bsg asosyal ergen . internetin kablosunu çeksek otur ağlarsın amk.
bu enerji ya koltuk altında ter, ya da göbek deliğinde pamuk olur.

(bkz: yazık oluyor bu enerjiye)
internet kullanıcılarını asosyal diye aşağıladığı yere internet sayesinde giren yazar.
dokuzuncu nesil yazar.
olmaz demeyin.

şansınızı deneyin.

milli piyangooo.
-gönül herkesi sevmedi
-gönül herkesi de kabul etmedi
-ve biz herkesin saçmalıklarını da dinlemek zorunda değildik
-dercesine yazdık çizdik

-saçma insanların saçma yolları vardı
-bizim ise bir gönlümüz vardı onu dile getirirdik
-kibrit gibiydik

-yeniden biz!

-gerçek ateş içinde kavrulan bizdik
-yine ateşe aşık olandık!

-biz bunları da yazamyınca olmaz!
-dercesine yazdık

-saat 13:18 daha!
-saat 14:42 hala gönül isyankar dahadır...

-bir yazardır.
tarafıma ve le ilkan adlı tanımadığım yazara fake diyen yazar.
kim bilir ki hangi yarasına bastık!.
iddiaya girerim opus magnum.
(#19618507) böyle bir entrysi olan yazar.

belli ki beni takibe almış gizli gizli. az daha hızlı takip etse kendi başlıklarımı kendim canlandırıyorum öğrenecek. ama işine geldiğini görür, milletin canını sıkar bana laf atmak istediği için.
#(#19664882)sen geber oldu mu?!
(bkz: #19724260) yazıklar olsun yazarı. birinin öldüğü anı gülerek izlediğini söyleyen cani.
konu kıçına güvenmeyen beyinsiz bir futbol teröristinin ölümüyse bırakın gülmeyi, kahkaha atan yazardır.
akp neslinin son kindar çocuğudur. burak yıldırımı ne tanırım ne ederim. nede futbol ile ilgim vardır. fakat sözlüğe artık kin mi kusuyor, eğleniyor mu bilemeyiz. lakin ölen çocuk ne şekilde öldüyse ölsün, arkada gözü yaşlı bir aile ve bir kız arkadaş bırakmıştır. bu kindar çocuk ise bunlarla eğlenmektedir. ölümü hiç görmemiştir, yakınından geçmemiştir. o yüzden bu kadar rahattır. büyünce öğrenir acıları.

(#19724260)
(bkz: #19724527)
(bkz: #19724601) düşündürmüştür ve haklı da galiba.
ağır orospu çocuğu.

annesinin tadı güzel ama. para pul da istemiyor üstelik. yine de çaylaklığı yaşadığı şu acı dolu günlerinde üç beş kuruş atmak lazım. asdfjlkajdfasf.
şehir magandasının ölümüne güldü diye şehir magandası ilan edilen yazar. bu ne çelişki lan? çelişmeyin.
öncelikle, kendisi defolmayacak def edilecek kişidir.
ve çaylaktır *
an itibariyle silik yemiş yazar.