bugün

nedense bana parodi gibi gelen tiplerdir.

yahu, şeytana tapmak bir kere kendi içerisinde çelişki değil mi? bir varlık eğer "şeytan" olarak nitelendiriliyorsa, bu durumda onu yaratan ve kendisine karşı geldiği için ona "şeytan" vasfını veren daha yüce bir yaratıcı olması gerektiği sonucu çıkmaz mı?

kimsenin inancı beni ilgilendirmez, neşesini öyle buluyorlarsa öyle takılsınlar. gençlik özentiliği, biz de geçtik o yollardan. satanist değildim ama uzun saçlı, küpeli, komple siyah giyinen bir tiptim, hatta pentagram yıldızı bir kolyem de vardı. hatun bulmada işe yarıyordu başka da bir faydasını görmedim.

hala uzun saçlı, küpeli ve sakallıyım, siyahı hala seviyorum. ama elhamdülillah müslümanım ve bundan son derece mutluyum. gerisi beni alakadar etmez.
Son konuşan kıza şeytan vekalet vermiş galiba. Ya da dur senin yerine ben gideyim de demiş olabilir.
bu nedir ya.
Puu genşlig bidmişş.
--spoiler--

--spoiler--

hail lucifer, hail lucifer, hail lucifer, hail satan!!! hahaha! ulan gülmekten öldüm. bu arada şeytan sadece ingilizce konuşuyor herhalde.
bunlar satanizmi yanlış anlamış amk.
Bunlar hep satanist evlat arif i fazla izlemekten oluyor.
şuraya cübbeli ahmet' i falan çıkartıp böyle sohbet etmezler. satanistleri çıkartıp baya hoş sohbetler, muhabbetler, şuh kahkahalar falan atıp yayın yapmışlar. resmen iki yüzlülük bu. valla geçen sadece islam' ı eleştiren göt laleleri başlığındaki göt laleleri bunlar ya.
(bkz: gerçek ateizm bu değil).
Oğlum siz salak mısınız aq yarstıcısı bile sevmiyor bunu şeytana tapılır mı hiç?
--spoiler--
annem de seytani seviyor yalnız biraz allah korkusu var annemde.
--spoiler--

ne kadar normal bir şeymiş gibi söylüyor amina koyim.
Gerçek Türk gençliği bu değil.

Yazık ...
hail satan. işte bu be. işte bizi kurtaracak nesil bu gümbür gümbür geliyor.
ateizmin özünü gerçek anlamda gösteren video.