iftiradan ibaret olan bir beyanat. ayrıca alenen suçtur. moderatörleri göreve çağırmaktayım. atatürk'e bir nevi hakarettir.
fesli diye de babasini sevmiyomus. biyikli diye de kazim i sevmedi.
Ataturkun bile annesi turbanliyken ataturkun ulkesinde turbani hor görenlere bir kez daha dusunmelerini entry lerini ona gore acmalarini
Istirham ederim.
(bkz: atatürk ün türbanlı diye annesine tokat atması)
eminim ki atatürk yaşadığı dönemde ve hatta şimdi yaşıyor olsaydı da insanları türbanlı, bıyıklı, uzun, kısa falan diye değil de kafasına göre değerlendirir, ona göre değer verirdi. yani malı, sırf saçı açık modern diye sevmezdi, kafası çalışan ama dini inancı gereği gerçekten inandığı için kapananı da sevmemezlik etmezdi.
annesine uyup dini okula devam etseydi belki de subay olamayacak ve türkiye bugün bir sömürge olacaktı. neyse ki babası ali rıza bey onu laik eğitim göreceği Şemsi Efendi Mektebine göndermiştir.
hayda buna ben bile inanmam .latife hanım çarşaflı değilmiydi .
Alalen suç, hakaret, nefret, kin oluşturma amaçlıdır. Yazım hatasından dahi silik yaptığı entryler olan moderatörler bu başlıklar açılırken nerde merak konusu.
(bkz: kaynak götüm)
Gene kaynak olarak götün kullanıldığı, bütün anı kitaplarında anlatılanlarla çelişen, zaten zübeyde hanım türbanlı olmadığı için ilk başta oradan falso veren bir yalandır.
(bkz: göstereceği kaynağın üzerinde oturuyor olmak)
olması gerekendir kimse annesi türbanlı diye onu sevmek zorunda değildir.

ayrıca şu türban açık saçlı muhabbetini bir geçsek diyorum ülkenin içine ettiniz halen daha yok türban, yok atatürk, yok din bunları bir aşarsak daha verimli bir toplum olabiliriz diye düşünüyorum.
katılmadığım görüştür. sevgisini göstermesi için illaki annesiyle mi dolaşması gerekiyordu? şu anda hangi lider yapıyor bunu?
Kaynak olarak g.tunu kullanan yazar saçmalığıdır.
bu sözlükte atatürk'e bu kadar aleni hakaret edilmesini "kınıyorum." bu başlığı açan, entry giren bile biliyor ki böyle bir durum yok amacı sadece basit, adice trollemek. oysa ki bu ülkede yapılan ilk anayasa da 1921 de;" Türkiye Cumhuriyeti'nin dini islamdır." der. türbanlı diye anasını sevmeyen kişi din olarak islamı anayasaya koyarmıydı.
görsel

yalandir.