bugün

sırrı sakık isimli dallama nevruz kutlamalarında kalabalığa atatürkü yuhalatmıştır. bu olay bize mersinde ne kadar o. çocuğu olduğunu göstermiştir.

http://www.ensonhaber.com...yuhalatti-2011-03-20.html

edit: eksi verenler, sanki ben yuhalattım.
silahsız 33 eri şehit eden o. çocuğu şemdin sakık isimli teröristin kardeşinin yaptırdığı olay. götü yiyosa gelsin aynı konuşmayı karadenizde yapsın.
imam osurursa cemaat ne yapmaz aq. başbakan, cumhurbaşkanı atatürk e sahip çıkmaz, hakaret edilmesine göz yumarsa, genelkurmay süt dökmüş kedi gibi olursa, böyle köpekler daha çok havlar.
akp'nin uzaktan keyifle izlediği olaydır.

bir şu yobazlardan bir de kürtçülerden kurtulamadı koca devlet.*
eğer sırrı sakık götü yiyorsa aynı olayı sakaryada yapsın denilesi durum.
(bkz: memleketin sorunu orospular değil)
(bkz: esas sorun onların çocukları)
(bkz: orospu cocukları)
3-5 cahilin seçimiyle meclise girebilmeleri beni sinir eden olaydır.e hadi o şerefsiz yuhalatıyor halk niye yuhalar anlamadım alayı şerefsiz.

not:Ulan bari meclise girdin yemin ettin adam gibi dur o.ç.
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
mına kodumun savcıları nerde diye sorduran eylem.
üç beş çapulcunun kendinisi tatmin eylemi . bunların seslerini bu kadar çıkartanlar utansın.
kürtçü islamcılar ve ayrılıkçı kürtler kolkola gidiyorlar. biz yazdıkça kabahatli oluyoruz, belki gördükçe akıllanırsınız ...
yapanların kanı bozuktur.

not: akp ye bok atanlar bundan yılar önce ankaranın göbeğinde atatürk spor salonunda atatürk posteri ve türk bayrağı inerken o zaman ki hükümeti neden suçlamadı acaba.

akp yi savunmak hoşuma gitmiyor ama neden herşeyi bu yönetime bağlıyorsunuz , hemde pervasızca ve haksızca.
mersin'de yaşayan hemşerilerine atatürk'ü yuhlatması ile gerçekleşen olay. mersin'in yerlisi yapmaz öyle bir şey.
mersin'de sayısı çok olan kürtlerin eylemidir.
mersine göç etmiş terörist yanlılarının yuhalamasıdır.

mersinin yerlisi atasına sahip çıkar. mersin büyükşehir belediyesinin senelerce aynı chpli bir başkan tarafından yönetildiğini düşünürseniz, o yuhalamayı mersinlilerin yapmayacağını anlarsınız.