bugün

bos konusayimda yeter ki konusayim. akil var mantik var. bu zihniyetin üzerine o köpek tek bacagini kaldirip biraksin emi.
said koysaymış iyiymiş. hür köpek olurdu.
atatürk düşmanına bile saygı duyan bi adamdır diyenlerin (ki doğrudur, belli kişiler tarafından sevilen başka başka insanların adlarını buraya yazarak içini rahatlattığı başlık!

atatürk'ün yolundan gitmk bu mu merak etmekteyim? bu mu senin yapabildiğin?
Atatürkümüzün Köpeğinin adı Foks tur. Foks Anıktabir de G.Krm. Komutanlığınca Cumhurbaşkanı Sezer Eşliğinde 2002 de Atatürk ve Kurtuluş savaşı müzesinde mumyası sergilendi.
rin tin ten.

kaynak; üzerine oturduğum 2 lob et.
Her şeye de inanmamak gerek. Apo çok iyi bi insan diye kürtler de yazıyor, onlara da inanılıyor mudur ki?
hiç kavgaya kargaşaya gerek yok köpeğinin adı foks'tur. zaten başkada köpeği olmamıştır.
foks, moks her neyse . bundan sonra artk bu hayvanatın da doğum , ölüm tarihleri ve hayatındaki mühim günlerin tek tek bulunup bu günlerin bütün yurtta törenlerle kutlanmasını bekliyoruz.
atatürk'ün "takke düştü, kel göründü." ' sü. evet daha iyi bir tanım olamazdı. yok efendim falancaya ayar vermiş ama ayar verirken de beyfendiliğini bozmamış, yok efendim filancaya haddini bildirirken de efendiliğini korumuş... yunan başkomutanının ismini köpeğine isim olarak vermek de pek bir beyfendice, pek bir efendice değil mi?
köpeğin gerçek adı fokstur. ayrıca varsayalım ki trikopis. sana ne? ne zamandan beri yobaz şakirtolar yunan dostu oldu? siz değilmiydiniz ''gavurları denize töhtük'' diye çığıran. ne oldu da düşman kesildiniz atatürk'e ? diye sorarlar adama.
meseleyi hala atatürk'ün köpeğinin adı şudur budur, tek köpeği vardır o da foks'dur olarak algılayan zihniyet var ya rabbı?

mesele başlığı açan yazarın bu başlığı kemalist bi blogdan aldığıdır kardeşim. mesele budur! o kadar kör olmuştur ki blogun yazarı, yalan yanlış da olsa koskoca bi lider'in köpeğine hangi ismi koyduğunu bunun da süper bi şey olduğuna innaıp bunu blogunda yazacak kadar denyo olmasıdır.

ata'ma bak be kopegıne denize doktugu yunanların ismini koyacak kadar kudretli desturundan yola çıkarak en büyük zararı ata'ya kendisinin ve kendisi gibi düşünen yakışır benim paşama zihniyetindeki kemalistlerin verdiğini algılayamamasıdır.

sonra ata'ya en çok zararı veren kemalist kesimdir diyenleri sorguluyorsunuz!
(bkz: iftira)

yalandır efendim.

(bkz: argumentum ad hominem)

ben de yazarım, derim ki "x"in yazısından alıntıdır. altına da döşerim iftirayı.

hayır yazmam. çünkü böyle çirkince bir davranışın sırf kabul etmediğin birisini kirletmek için kullanılması korkakça ve "köpekçe"dir.
Bir arkadaşımın annesinin köpeğinin adı Tony. Kadın, vaktiye Tony Curtis'i çok severmiş, o yüzden köpeğin adını Tony koymuş. Muhtemelen Tony Curtis için "benim olmayacaksan kimsenin olma köpek seniii" demiştir. Nefret edip koymuştur o ismi belli ki. Nefret edersen, birisi itici geliyorsa vb durumlar varsa işte böyle köpek beslerken onun ismini koyuyorsun. Hey gidi Tony Curtis.
trikopis değil klitoristir o.
şakir-t arkadaşların atatürk ile ilgili duyduğu her kötü şeye inandıklarının ispatıdır.

-atatürk yunanmış biliyor musun?
-subhanallah inanırım kardeşim. selanik'te düşman topraklarında doğmuş zaten.
-köpeğinin ismini de yunan komutanından almış?
-allah bizi saygısızlardan eylemesin kardeşim ne demek koskoca komutanın ismini ite vermek.
-atatürk amerikanmış, emperyalistmiş.
-doğrudur, doğru.
-yahudiymiş, sabetaycıymış.
-allah korusun.
-ondan zaten bütün emperyalist orduları dağıtmış, yurdu kurtarmak için onlarla savaşmış, denize dökmüş, sırf onlardan olduğu anlaşılmasın diye.
-inanırım kardeşim, ne büyük oyunlar oynamışlar allah korumuş bizi.
-sen katıksız dallamasın biliyor musun?
-subhan... ne dedin ulan, kötü bir şey dedin.
-sen siktir git yeter, çayı ben koyarım.

(bkz: beyin prostatı)
atatürk'ün köpeğinin adı fokstur.insanlar,köpekleri severler.atatürk'te bir insandır,atatürkte köpekleri seven birisidirki köpeği olmuştur.trikopis atatürk'ün düşmanıdır,atatürk zeki birisidir ve sevmediği birinin ismini köpeğine koyması ne kadar doğrudur bilinmez.yani kısaca atatürk'ün kuyruklarına bastığı köpekler çıkıp atatürkü kötülemeye başlamış yine..
trikopis'in sülalesinin ortaya çıkmasını sağlayan olay.
sen yunan devlet başkanını bırak, köpeğine ordu komutanının ismini ver.

soytarı şakirtler, hangi klasmanda çarpıştıklarını göstermişler kocaman kocaman. yahu ne pis basılmış sizin kuyruğunuza arkadaşlar. nasıl bir aşağılık kompleksiymiş ki bu, artık saçtığınız köpükler en ufacık noktalara da bulaşsın diye daha da kuduruyorsunuz.

ancak telaşa mahal yok elbette; kuduz mikrobu, kudurttuğu organizmayla birlikte yokolmaya mahkumdur. hem de bu organizma, azıtmanın, sapıtmanın doruğunu, sona en çok yaklaştığı anda yaşar.

başlığa yapılbilecek en basit tanım, güdük bir şakirtin minicik ufkuyla yakalayabildiği fantezidir efendim.*
(bkz: mustizaaaa)
fox tur. şakirtler belki ingilizce diye bunu kullanmaya çalışıcaktır. fazla debelenmesinler o dönemde hayvanlara bu tarz isimler konuluyordu. zira bu papağan deilki türkçe isim konsun.
çomardır.
birinci köpeğini süleyman diye çağırır, anı tabaktan yer , aynı bardaktan içer, aynı kilotu giyer hatta aynı yatakta yatarmış. fakat ilk köpeği alkol komasına girip ölünce gidip aynı cinsten ikinci köpeğini almıştır. onunda ismini şah koymuştur. her nekadar onuda sevmişsede şah süleymanın yerini tutamaıştır.
Kürdistan.
it' e türk ismi vereceğini düşünmediniz heralde.

şaka bir yana, hiçbirşeyi ispatlamaz. tamamını bilmediğiniz konular hakkında saçmalamamalısınız. ayrıca özel hayatıdır, kimseyi bağlamaz.
(bkz: Arap)