görsel
Kimin lideri bu

görsel
belkide gösteriş yapmak istememiştir, önemli olan kendine ne yaptığı değil bize ne yaptığıdır, ben sana desem ki neden namaz kılıyorsun sanane özgürüm dersin. beynini biraz kullan pls.
https://scontent.fist2-2....9455726a5&oe=5C3D0260
Gayet olabilecek bir şeydir, normal olanı budur zaten. Bak ben namaz kılıyorum, zekat veriyorum vs. diye resim çekilip gösteriş yapılmaz. Dinde gösterişe yer yoktur.
Senin var mı diye sordurtur insana.
donsuz dincilerin takıldığı saçma konudur.
belki de müslüman değildir. olmak zorunda da değil. paşa keyfi neye isterse ona inanır veya inanmaz kime ne?
Allah affetsin. Cenaze namazıyla ilgili de fotoğrafı yok rahmetlinin.
atatürk'ün oruç tutarken de fotoğrafı yoktur(!).
Heze muhammedin (saw) hiç fotoğrafı olmamasindan daha yıkıcı olmamıştır tarafımda.
olsa ne yapacaksın diye sorulası soru çerçeveletip evine mi asacaksın için rahat mı edecek o zaman neye kulp takacaksın. uu beybi.
Çünkü atatürk müslimen değildir çünkü bu yüzden abides almazdı ki zaten onun adı yossi kohenmiş
Zihniyetinin trolllüğüdür.
Fazla takılmayın he deyin geçin.
bazen liselilere imreniyorum.

aslında gereken cevabı gerektiği yere verseler cuk oturacak.

ama gereksiz kullandıkları için dışlanıyorlar.

abicim bakın böyle durumlarda kullanın.

(bkz: ananı giberkende çekilmiş bir videosu da yok) gibi!
islamı şekilcilikte arayan yazar saçmasıdır.

Diğer tarafta sana foto sormayacaklar ıspatlamana gerek yok onlar her şeyi biliyor. Ha abdestte, namaz çıkışı boy boy fotoğrafları olanları, çalıp çırpıp dara düşünce eline kuran alıp meydanlara çıkanlarıda bilir allah sen merak etme, yazarus deyyusus.
yahu adam siz mi abdest alırken fotoğraf çektirecek ?!?!?!

Mandaya Güneş'i anlatmak gibi bir şey bu!
Dini inançlarını reklam vs olarak kullanmadığını gösterir.
alnı secdeye gitmişmi ki olsun aq.
abdest bozarken de yok.
Senin var mı yarrm?
Ibadetin temellerinin zaten gösterişten uzak, ibadet edilen ve eden arasında kalması gerektiği unutulmazsa, fazlasıyla doğal olandır.

Bazılarının Abdest alırken, namaz kılarken, dev gibi masa da oruç açarken boy boy fotoğraf verdiğinden, aşina bünyeleri belli ki sarsmıştır!
normal karsilanacak durumdur. diger turlu ayda yilda bir haber olsun diye namaz kilarken, abdest alirken kameralara poz vermek müslümanlik sayilmaz. ibadet yaradan ve kul arasindadir. cennete girerken camide cekilmis 6 adet fotograf istemiyorlar.
uzun herifin sikişirken fotoğrafı olmaması gay olduğunu göstermediği gibi. buda atamın dinsiz olduğunu göstermez.
Yoksa Atatürk alevi miydi diye de düşündür.
Atatürkü sevmeyen vatandaşların sevmemek için aradığı sebeplerden birisidir.
Cunku teyemmum ederdi.