bugün

atatürkün ingiltere, fransa, italya, yunanistan ve diğer avrupa ülkelerini yenidğini sanan insandır! halbukise atatürk sadece yunan ordusu tarafından işgal edilmiş olan osmanlı devletini yeniden kurmuş ve yunan ordusunu denize dökmüştür! sanırım yunanistan yedi düvel olmuyor!
Entry girdigim andan itibaren 17.33 e kadar araliksiz eksilenmisim. Bu bir rekor. Merakla karmayi bekliyoruz efendim.

edit 2:böyle eksi verip birbirinizin götünü yalayarak ne kazanıyorsunzu lan bize türkiye cumhuriyetini kurmuş işgalden kurtarmış ve osmanlıya önemli hizmetlerde bulunmuştur bu kadarı yeter fazlası* değil ama.
doğruya inanan insandır.
not:müslümanım.
7 düvelin yunan ordusu denize döküldüğü için anadolu planlarından vazgeçtiğini bilmeyen kişinin söylemi. o yunan denize dökülmeseydi o 7 düvel senin ananı.. neyse.

edit: ayrıca doğruya inanan insandır.
evrenin 6 günde yaratıldığına inanan saflar kadar değildir.
biri şu arkadaşa bir tarih kitabı hediye etsin lütfen.tarihte de ve şimdiki zamanda da emperyalist devletlerin kullandığı taktik hep aynıdır.kendilerinden daha aptal bir devleti silahlandırırlar,saçma bir ülkü yerleştirirler,para verirler.savaşı bu aptal devletler yapar ama ganimeti büyük balık alır.eğer küçük balık yenilirse "bizim elimiz temiz"deyip sıyrılırlar.
fatih sultan mehmet'in 21 yaşında istanbulu tek başına fethettiğine inanan insandan yeğdir.
(bkz: sen inanma ulan ayı)
BAZI ULKELERIN G.T KORKUSUYLA BIR MERMI BILE ATMADAN KACTIGI (bkz: iTALYA) (bkz: FRANSA), YUNANLILARIN ARKASINDA INGILIZLERIN OLDUGUNU BILMEYENLERIN HEDESIDIR.
insandır... Bazıları götüyle bile görse inanmaz o ayridir.
7 düvel sözünün mecazi anlamını kavratmak gerekir. saymakla olmaz.
doğru bilen akıllı insandır.
eee imam hatip okumanın zararları efendim.
sırf atatürk'ün ve türk milletinin zaferine gölge düşürmek için "oğlum sadece yunanlıları yendi," diyen beyinsiz embesillerin aksine tarih bilgisi olan insandır.

çanakkale'ye dayanan zırhlılar nereden geldi peki, koç yumurtası?

dönemin en modern savaş gemisi queen elizabeth, agamemnon, lord nelson, inflexible? gaulois, charmagne, suffren, bouvet? prince george, triumph? majestic, ocean, vengence, irresistible, albion, swiftsure, cornwallis, canopus?

ingilizlerin ve fransızların maşası yunanlılar, anzaklar? rumlar? ermeniler?

yüzünüz olsa da tükürsem.
doğruya inanan insandır.

senin tarihin sana, benimki bana.

senin dinin sana, benimki bana. ben Müslümanım elhamdülillah.
tarih boyunca coğrafyasından gelen geçen herkesten yarrağı yemiş bazı vatansız köpeklere zafer de beğendiremiyruz...

anal orgazmla zaferi karıştırıyorlar bunlar bana kalırsa.

emperyalistlere domalmanın sonucu hissedilen şeyle emperyalistleri domaltınca hissedilen şey farklı.

domalanların anlamaması ondan galiba...
tüm osmanlı çocukları toplanmış.
(bkz: ben)
doğru yapan insandır. nitekim, Atatürk Çanakkale, Suriye, Mısır ve Balkanlarda savaşmış bir komutandır. önce bi tarih okuyun la.
Yunanistanda 1900 lü yıllarda 7 tane şehir varsa bir nebze doğrudur aslında işte bunlar hep helenistik şehir devletleri!!!!11111111
7 değildir, daha fazladır.
Yenmistir tabi atatürk olmasaydı adın jimmidis tudeskis olurdu.ayiks.
bu 7 düvel kimdir diye sorulması gereken sorudur.

fransızlar, ingilizlerin oyununa geldiğini anlayınca zaten
güneydoğuyu terketmiştir, burdan bir bok olmaz diyerek.
yendiğimizen değil, kendileri gitmiştir burda bir bok yok diye.

fransızların bile beğenmediği amına kodumun güneydoğusunu
toprak diye bağrımıza basıp, başımıza bela etmişizdir.

italyanlar falan da anlaşmalar ve diplomatik temaslar sonucu çekip gitmiştir.