bugün

Yoktur olamaz da.
Atatürk e küfür etmekle, Atatürk'ü seven insanları tecrit etmekle eş anlamlı değildir. Demokrasi vurgusu yaparak bu hakkı savınanların sevdiği ya da kutsadığı değerlere veya insanlara aynı lafları etsen kim bilir ne yaparlar?
Türkiye de yaşayan ve Türk olan bir bireyde bulunmayan haktır.
Vatan haini olmayı gerektirir.
yoktur. padişah tarafından ingilize fransıza teslim edilmiş bir ülkeyi ayağa kaldıran onun ve arkadaşlarının kurduğu cumhuriyette oturup nimetlerinden yararlanıyorsan seveceksin. Sevmem diyorsan, sittir olup gidicen o pek beğendiğin arapların götünü onların ülkesinde yalayacaksın...
sevmezsen sevme yarraaam. seni kimler sevsin acaba?!
birisini sevmemek, ona hakaret etme, saygısızlık yapma hakkını vermez. birini zorla sevemezsin ama onun hakkında söylediğin ve yaptığın şeyler senin tercihindir unutma.
Atamın da çok bi tarafındaydı.
nerede unuttum beynimi acaba.
ah nerede vah neredee..
vardır tabi, birini sevmek veya nefret etmek için hak mı kollayacak millet?
bu baskıcı, zorbacı kafanın ürünüdür.
kimsenin seveceği veya nefret edeceği kişiye başkası karar veremez.
ne güzel demiş Âkif:

-“Ortalık şöyle fena, böyle müzebzeb işler,
Ah o Yıldız’daki baykuş ölüvermezse eğer,
Âkıbet çok kötü…”

kimin için dediğini siz iyi bilirsiniz ahaahahah.
atatürk'ü sevmeme hakkına sahip olmak için bile çırpınıyor olduğunuzu görmek mutluluk verici.
yok o....ama ziktirip gitme hakkı her zaman var.
görsel
olmayan bir haktır. yüzsüz şerefsizler.
Eşek hoş laftan ne anlar.
vardır, milliyetçiler böyle herkesi kendi gibi yapma derdinde yine. Seversiniz sevmezsiniz ama gidip sikik sikik pedofilileri severseniz orası ayrı.
Var olan haktır. Sevmeyenler olabilir tabi ki, Bende sevmiyorum. Ama Atatürk'e saygısızlık asla kabul edilemez bir davranıştır.
Vardır, lakin bu hakkını kullananlar saygı duymak zorundadır, ikinci olarakta üzerinde durduğu toprağı kimin sayesinde alındığını bilmelidir.
Meraklısına ithafen; ülkeyi terketme hakkı herkesin vardır.
Saygı duyacaksın. Kimse sana sev yada sevme demedi bunu belirtmek zorunda da değilsin sayın canlı varlık.
Atatürk e karşı nötr olmak en iyisi. Bu ülke için inanılmaz faydası olmuştur. Ama faydası kadar inanılmaz yanlışları da vardır.

O yüzden ataturku çok kafaya takmayın. Asıl iq sü 20 yi 30 u geçmeyen kemalistlerle tasak geçin, keyfinize bakın.
Sevmeyen gelip benimkinin başını sevebilir.
tüm hayatım boyunca gördüğüm gerçek şu ki atatürke sevgi ve saygı duymayanlar istisnasız cahil, bağnaz ve gerizekalı insanlar oluyor.

bu insalarla iletişim dahi kurmam , mazallah konuşurken filan ıq'mu düşürürler aq.
ben bir gün kanser olacağım cidden. arkadaşım beni deli etmeyin lütfen rica ediyorum sevmek zorunda değilsiniz zaten zorla seviceksiniz demiyor kimse size lan tamam sevmeyin sevmiyorsanız ama saygı duymak zorundasınız. buna zorundasınız.
Gidin de o hakkınızı atatürkün kurduğu türkiye cumhuriyetinde değil arabistan da arayın.

Yeni moda atatürk ü sevmeme bahanesi de kemalistlerin aşırı atatürk sevgisiymiş ben de geçen gün öğrendim. Kardeşim siz atatürk ü gömmeye unutturmaya çalıştıkça biz ondan daha çok bahsedip daha çok seveceğiz.