bugün

kalabalık bir ortamda arkadaşlarıma söylemiş olduğum söz. atatürk'ü sevmeyip de beni sevenler bana yeter.
Tamam..
sen öyle istiyorsan öyle olsun. niye atar yapıyorsun ki sevmeyiz seni olur biter.
(bkz: sevilmeyen adam)

yanlış ülke yanlış zamanda söylenmiş söz.
(bkz: Kadir mısıroğlu)
ipne beyanı.
Sevmez zaten.
(bkz: dayaktan öldürülmek istemek)
Sevmemeyi bırak üzerine bile iseyebiliriz.
kendini atatürk ile bir tutan gerizekalı söylemi.
Sadece sevmemek olmaz. Üstüne hafif bir şeyler al, ben yoldayım.
yalancı bir trollün kalabalık bir ortamda söylediğini iddia ettiği sözdür.

bir kere o sözün patenti kadiros mısıryanis'e aittir ki kalabalık bir ortamda söylemeye götü yemediği için taraftarlarına keserken söylemiştir.

ikincisi iddia sahibi troll elbette kalabalıkta böyle bir lafı söylememiştir. tabi "kalabalıktan" kastı varank'ın düzenlediği "yobaz ve de yandaş troll zirveleri" değilse... zira kalabalıkta böyle bir şey söyleyen, kaçınılmaz olarak dayak yer. tabi kendisine dayak atılması doğru değildir ama bir türkiye gerçeğidir.
der aktroll.
atatürk'ü sevsem, seni ziksem olur mu. gerçi insan sevdiğini zikermiş ama sana tükürüksüz geçirmek isterdim.
Arkadaşlardan ricamdır. Mustafa kemal'i seviyorsanız lütfen benimle irtibatı kesiniz. Açık ve net.
Donuzlamış olduğum yazar konuyu güncelenmiş.
Biz bu şerefsizlerin güncellediği konularıda görmek istemiyoruz.
Donuz seçeneğini geliştirin.
Günde kaç öğün sevmezsek doygunluğa ulaşırsın demek istediğim yazar beyanıdır.
Babanıda sevmezdim zaten.
Yanlış anlamayın ama hem özgürlük diyorsunuz hem de zorla sevdirmeye çalışıyorsunuz. Sevgi ayrı bir şey saygı ayrı bir şey. Seven sever , sevmeyen sevmez ama saygı farklı. Yani sevmeyebilir çok normal bir şey. Ama saygı duyması lazım. Tarihte adı olan kim olursa olsun isterse senin en büyük düşmanın olsun o adamın ismi tarihte yazıyorsa saygı duymak lazım. Ama sevip sevmemesi kendine kalmış.
(bkz: tamam)
Sevmeyeni kurşuna diziyosunuz diye cahillik akan bi yazı okudum orda gözüm kanadı.
Asılanlar halkı şeyhim diye dolandırıp , ayaklanma çıkarıp tehdit unsurları, kurşuna dizilenler silah kaçıranlar , bölgesinde ağa olup cumhuriyete adamlarıyla karşı çıkıp zulüm yapanlardir.
sen kimsin amk? dediğimdir.

(bkz: kendini bir bok sanmak)
Sen kimsin yaaa.
Sen kimsin seni sevicem sen beni sevme çomar.
(bkz: sen sevme ulan ayı)