bugün

Beynini siktiğim bir beyinsiz tarafından kurulan soru cümlesi. Be amk hayvan oğlu hayvanı, ilk kişisel bilgisayar 1971'de üretilmiş. Sana ben ne diyim amk bok bulaşığı!

Ömrünce ilkokul Türkçe kitabı dışında kitap okumamış, hayatındaki en büyük rakibi orangutan olan soysuz it "adadürg beg zegi değildi" diyor. Senin ben kanını sikeyim amk köpek oğlu köpeği!

https://youtu.be/FLoxCgQ3pO4
görsel
boş beleş bir soru.
Evet!

görsel
birinin maus tutuşunu görünce gülmekten kullanamamış diyolla.
tabi lan deli misin, knight online'da churchill'i bafilemişliği var. çarlarını falan çalmış hep anlatır büyükler.
beyinsiz işte. bu herifle senin benim ülkenin kaderini tayin etme noktasındaki rolümüz eşit. düşünün artık vehameti.
aynen hatta ilk çift çekirdek amd işlemcili kasaları kendisi toplatmıştır.

daşşakmı geçiyosun amk trolü 30 larda bilgisayar ne arasın amk liselisi.
bu topraklardan fışkıran cehalet her geçen gün beni hayrete düşürmeyi başarıyor ya helal olsun.

katranı kaynatıyorsun olmuyor işte şeker. köpek bile önüne bir tas su koyana minnet duyuyor be. yazık.

birey tanımı yeniden yapılmalı. vatandaş tanımı yeni yapılan birey tanımına göre şekillenmeli. bu birey tanımında bulunamayanlar mal eşya veya köle olarak görülmeli. bakın hayvan demiyorum. mal veya eşya.

bu proje bizi 300 yıl ileri taşır.
o zamanlar ankara küçük bir kasabaymış , çalışma odası ankara garında bir oda, odada bir masa bir sandalye, tabii ki bilgisayar falan yokmuş.
Böyle adamlara oy kullandırıyorlar ya ne diyeyim. Böyle düzenin amk.
bunu soyleyen insanin cahilligini saatlerce tartissak bitmez gerci ama aklima su takildi; bu amcacigin muhtemelen facebook hesabi var ordan salak sacma seyler paylastigi icin kendini bilgisayar kullaniyor saniyor, ordan cesaret alarak youtube de cizgifilm izleyen torununu goruyor ve annnaaaaaa bu cocuk vallaaa cok zekiiii diye dusunuyor sonra o kucuk beyni ile cikarim yapiyor; ben face de millete “yegenim napiyon, bubangillere cok selam” yazabiliyorum , torun desen zaten dahi... eee diyor zavalli , biz bilgisayar kullaniyoruz. etraftan duydugu ve olumune baglandigi dusunceler ile harmanlayinca da boyle sacma bir soylem cikiyor zavallidan. kicinin killari kadayif olmus bu yasa gelmis bosuna oksijen tuketmis yurdum insani ne diyeyim allah yakinlarina boyle biri ile tanis olduklari icin sabir versin.
Bilgisayar değil ama Bilgisayardan kat kat değerli bir şey kullanıyordu. ''BEYiN'' bu başlığı açan arkadaşın kullanmayı asla öğrenemeyeceği şey.
bilgisayar k,ullanmaktan çok daha zor olmak kaydıyla çok iyi seviyede telgraf kullanabiliyordu, maniple´nin başına kendisi geçer mors alfabesiyle her tarafa emirler yağdırırdı...

bi fırsatınız olursa, bi telgraf´ın başına geçip mors alfabesiyle birşey yazmayı deneyin, ne kadar güç olduğunu göreceksiniz...

e tabii önce mors alfabesini öğrenmeniz gerekecek.
Banka telesekreteri bu hıyardan daha zeki...
(bkz: telesekreter)