bugün

bir gercek.

bos yere laf kalabaligi yapmayin olmasaydin olmazdik diye. birilerini yaliycam diye bu kadar alcalinmaz.
olurdum olurdum ama anam kim bilemezdim. zorla da olsa olamayacağınızı kabul edeceksiniz. Olmazdın. Bu kadar net. Bak heceliyorum ol-maz-dın. Hem nasıl olacaktın bi söylesene. Bu kadar da olmaz. Asın çabuk. Sinirden duvara yumruk atıyorum ne diyor bu.
yani işin gerçeği olmayabilirdin de yani..

belki babişkon, annen ya da her ikisi birden olmayabilirdi..

ama tabii oladabilirdin..

o sen olsan bari
Yunan-italyan-Ermeni-ingiliz kırması güzel bir rot olabilirdin belki adam haklı.
atatürk olmasaydı da bu toplum yine bu halde (cahil, kültürsüz, yobaz, bilim düşmanı...) olurdu. çünkü bu milletin genleriyle oynanmış. atatürk sadece bu gerilemenin 100 sene gecikmesini sağladı.
sadece bu bile ona saygı duymamız için yeterlidir.
donuz listesini kabartan başlıklar.
Atatürk olmasına rağmen sen olmamissin yapamamislar ya da neneni kurtaramamisiz, Atatürk olmasaydı ahanda bunun gibileri kaynardı etraf.
birilerini yalıycam diye mi? atatürk e yalakalık yapmanın böyle bi ülkede nasıl bi rant sağlayacağını düşünüyosun a safım benim. atatürk olmasaydı da olurdun orası kesin. ama baban hangi işgalci milletten olurdu orası muallak.
şu an bile olup olmadığın belli değilken varmış gibi davranıp ahmak kesen, validesi, para karşılığı tanımadığı erkeklerle ilişki kuran hanımın evladı. yok olmamışsın sen.
atatürk olmasaydıda olurdun tabii, ananı s.kmedi sonuçta.

bu zeka ile nasıl yaşayabiliyor lan bu insanlar hala anlamakta güçlük çekiyorum.

tanım, bir troll zırvalaması.
gerçi sen atatürk olduğu halde olmamışsın ama olmasaydı bir fıransız yada ingilizi zevkle yalayacağın kesin.
Zaman makinesi icat edilip gerçekleri görmeden susmayacak, ilkokul 6 seviye entry dir.
Putperest Kemalistlerin kabullenemediğidir.

Bakın yaprağının kafaları! Benim 4 şehit dedem var , bir dedem de gazi. Onlar siz sahillerde birbirinizi sykip içki içesiniz diye; açık Got serbest olsun diye şehit olmadılar.

Ayrıca kendimde çok ağır şartlarda askerlik yaptım. Kimseye tanrıya borçlu gibi değilim.

Lan sizin bu putperestliğinizin yüzünden az çok içinde M. Kemal e saygısı olanlarda kalmadı.

Syktirip gidin, bu millet onlarca defa işgal edildiği halde yeniden dünyanın süper gücü haline dönmesini de bilmiştir.

Fatih olmasaydı bir başkası istanbul u alırdı. Alparslan olmasaydı bir başka komutan Anadolu ya giderdi. Kimseyi kutsayarak ilahlaştırmanın anlamı yok.
ona ne şüphe monşer!

yunan bir babanın, atık bir tohumu olurdun.
tek hücreli canlıların her şartta olabilmelerini/yaşayabilmelerini hatırlatan söylemdir.
Olamamis bunyenin oldum yakarislar cok tatli.
imperialist etki altına girmiş tiplekklerin söylemleri. kemalist kelimesi de ingiliz uydurmasıdır, atatürk´e karşı yapılan operasyon da bopçuların operasyonudur.
(bkz: Babanız kim bilemezdiniz)
Ya bi siktir git yıllardır aynı saçmalıklar. Binlerce yıllık türk varlığını bir yaver'e mâl etmeniz acınası, eminim ki yetkili ingilizler abiler uzaktan izleyip gülüyorlardır halimize.
Olurdun, doğru. Ama annen orospu baban ise zavallının biri olurdu.
Atatürk olmasaydıda anamız belli olurdu. Cünkü bizim analarımız namusludur. Tabi böyle bir lafı edebilenler analarını nasıl görüyorlar bilinmez.
Birilerini kızdıracak ama gerçektir. Allah isterse her şey olur. Evet.
Olurdun da izmir bizim olmazdı be.
ortadoğulu olurdun batıya iltica ederdin. onu bırakında ya washington, franklin olmasa ne yapılırdı ya hala sömürge bir amerika ve kölelik var kaçacak yer yok.
sen olsan ne olur olmasan ne olur dedirtecek laf, kelam.
Atatürk olmasaydı da olurdum. Belki bir köle belki bir hiç olabilirdim doğrudur.