bugün

Atın kafasıdır. bu kadar basit
bir dergidir.
Bu sözdeki anlayamadığım şey; vücudun tamamı mı at kafası? Sadece kafamız mı at kafası?
en sevdiğim hitap şekillerinden biridir. samimi olduğunuz insanlara karşı söylemesi zevk verir.
Sevgi cümlesi.
an itibarıyla sözlükte ikon olarak yapılabiliyor olan kafa. ♞
Geniş aile dizisinde çok fazla kullanılan replik.
Atın baş bölümüdür
(bkz: Baş)
(bkz: At)
(bkz: Bölüm)
Bu neyin kafası diyen kişilere verilen cevabın adıdır
(bkz: At kafası)
(bkz: At g*tü)
(bkz: At y*rrağı)
(bkz: At s*ki)
Şunu yapan insanı tanımlar:

Instagramda gördüğüm bir arkadaş fotoğrafı. Hayatta kitap okuduğunu sanmam. Kendisi bir koltukta uzanmış, elinde kitaba benzer bir şey. Fotoğraf siyah beyaz.

Hashtaglar şunlar:

#kitap #black #siyahbeyaz #alsancak (?) #rayban (??) #zara (???) #hotiç (???) #music #müzik #blackandwhite #cool (smart is the new sexy mi demek istemektedir, bilemiyorum) #parfüme (hacı, ingilizce mi yoksa türkçe mi yazmaya çalışıyorsun, bi karar versen?) #boss (???) #instamood #girl (neyyy?) #man #woman (biyur?) #izmir

At kafasını tanımlamaz mı bu?
Tanımlar...
en güzel hitap şekillerindendir.
mecnun kafasıdır.
geniş aile'de cevahir'in bilal'e sık sık söylediği şeydir. küfür müdür yoksa başka bir anlamı mı vardır bilemem.
kullandığım tek absürt hakarettir.
En sevdiğim hayvan kafası.
Tam anlamıyla şöyledir ki;

görsel
şifreli geniş aile küfürüdür. ne manaya geldiğini herkes bilir.
4 bacaklı ineklerle uzak akraba olan Hipotalamus adlı türden ortaya çıkan Andromeda Yörüngesinde yaşayan hayvanın kafasıdır.
bu emojiyi whatsappa ekleyen amcığa seslenmek istiyorum.

be amına koduğum nerden aklına geldi de koydun bu emojiyi. hiç mi kafandan geçirmedin. birim içi bir whatsapp grubu kurulur. buraya da kafası atlardan daha az çalışan bir vatandaş düşer. her yazılana at kafasıyla cevap verir diye düşünemedin mi? ulan adamla bütün haberleşmemiz at kafası üzerinden. tek at kafası evet. çift at kafası hayır. 3 at kafası kararsızım anlamına geliyor adamın dilinde. daha fazla yazarsa iletişime geçemiyoruz.

bu at kafasını nereye şikayet edecem bilmiyorum. bana bir yol gösterin kardaşlar, yoldaşlar.
Sözlukte bazılarına soylemek istedigim.
sıradan hayata anormal bir hakarettir at kafası. geldi yine...
en sevdiğim hitap şeklidir.

maskesini arkadaşım araba sürerken takıp kafamı camdan dışarı çıkartıyorum. kırmızı ışıkta beklerken fotoğrafımı çekenler oluyor. ilginç.
estetiktir.
bir at organıdır.
at başı ile farkı su götürür.