bugün

çekici adamdır.
genelde dine aşırı bağlılıktan dolayı yapılmayan işlemi yapmayan adamdır.
(bkz: sokak ağzıyla sözlükte başlık açmak).
suçludur. asılsa suç asılmasa suç.
Göz atan adamdır, ağır abi de denilebilir. (Çok ağırdır.)
delikanlı adamdır. kız da delikanlı adamdan anlıyorsa zaten kendisi gelir erkeğin koynuna.
eğer bu kız bu erkeğe gelmiyorsa, o kızdan hayır gelmesi beklenmemelidir.
(bkz: tecrübe)
(bkz: şakirt)
ağır abidir.
Kendi annesini ve bacısının da bayan olduğu bilincine sahip olan adam gibi adamdır.
erkek = asılan tip algısından sıyrılan modeldir.
kızların ona asılmasına sebep olduğunun farkında olmayan erkektir. severim!
sürekli peşinden koştuğu vakit en çirkin kızı bile şımartacağının bilincinde olan , akıllı kişidir.
Efendi çocuktur.
adamdır.

edit: lafı uzatmayı sevmiyorum, bu da bir tanım sevgili moderasyon.
bir kız olarak söylüyorum emin olun ki çok çekicidir ve saygı uyandırır. hırs yaparız böyle tipleri.
efendim?
Cool olacam diye kıçını yırtan tiptir. Burnu havadadır, kızlar bunlara hırs yapıtkları için yaklaşırlar, önce o burnu indirirler, sonra da kıçlarına tekmeyi.
babyface ve efendi bir çocuk olabilir.
rol yapmıyorsa, karşısındakilerde de sorun yoksa, vaziyeti vahimdir.
nefsini yenmeye çalışan erkektir.
aseksüel olma ihtimali de yok değildir.
en az deniz gezmiş ve adnan menderes kadar suçsuzdur.
sürekli sevişen erkek tipi.
asılmak derken ne kastedildiğine bağlıdır. karşı cinsi aşırı ilgiyle rahatsız etmek manasındaysa az da olsa görülebilen erkek tipidir. yok mastürbasyon yapmak manasındaysa hayal dünyasında yaşıyor bazı ibneler
akıl oyunları (a beautiful mind) filminde, bar sahnesindeki sarışın kızı tavlama mantığını uyguluyordur ki kesin işe yarar. test edilip onaylanmıştır.
edit: hay asılsınlar sana.. senin demek istediğin şekliyle.
genelde 70+ veya -6 yaş aralığında olma ihtimali yüksek kişidir. diğer yaşlarda olup da sevdiğine bağlı olan ve gözü kimseyi görmeyenler de yok değil.