bugün

Bir kaç kere yaptığım sonrasında uğraşmadığım uygulama.
Uzay seyehati şimdilerde sadece bir fantezi gibi görünüyor ancak 20 yıl içinde hayatın bir parçası olur tahminimce.
Bu seyahat mümkün mü? Eğer mümkünse taliplisi çok olur.
Heyecandan rüyalanabilirsiniz hani boşalıp geri uyanırsınız veya aksi takdirde kalp krizi riski oluşturabilir.

Ama mental olarak hazırsanız ve gece ruhlar bölgesini izlemediyseniz...
Yapması çok zevkli ve heyecanlıdır.
Geceye renk katar.
Bazen başka bir insanın bedenine de giriyorum ben.
Mesela dün gece vin diesel'in içindeydim.
Hızlı ve öfkeli filminin çekimlerini yapıyordum.
meta bünyesinden kurulan yeni nesil yolcu taşıma firması.
Geceleri Sessiz ve karanlık bir ortamda, iyi bir konsantrasyonla yapılan eylemdir.
Astral seyahat ile dünyanın her yerine gidebilirsiniz. Hatta farklı gezegenlere bile.
Yatağa yatınca Abdestli olun ve ayatel kürsiyi okuyun.
iyi yolculuklar.
sanirim uyku felci halk dilinde karabasanla karistirilan tam da yari uyur yari uyanik kopuk uyuma uyanma aninda gerceklesen duruma verilen ad.

aslinda beynin bir turlu ne olduguna karar veremeyip bir seyi idrak edememe durumu.

alkol ve uyarici maddeler asiri vucut yorgunlugunda basiniza gelmesi de bu yuzden.
Udemy 430 tl karşılığında Astral Seyahat Detaylı Egitim veriyor. Eşsiz bir deneyime benziyor... lol
beyler gece yatarken götünüz açıkta kalmış. yorganı düzgün çekin.
Astral seyahat yapmaya çalışırken bir yerden sonra havalanıyor gibi hissediyorsunuz. Sırf bunun için bile yapılır.
ruhun bedenden bağımsız seyahat etmesi. çoğu zaman rüyamda yerden yükselerek göğe doğru uçmaya başlıyorum. ama sonunda içimi bir korku kaplayınca hemen yere iniyorum. sanki korkmasam uçtukça uçsam evrenin tüm sırlarını hatta tanrıyı bile çözecekmişim gibi geliyor. ama bir türlü cesaret edemiyorum. bence alkolü azaltmalıyım. hep ondan.
yapabilen varsa yeşillendirsin.
yakında vergisi gelir.
Deneyimlemesi bu kadar kolay bir şey varken insanlar hala nasıl ateist/materyalist kalabilir anlamıyorum. Ruhsal yolculuk yapılabiliyor işte daha bu dünyada.

Keramet de değil yani, keramet olanı için: (bkz: tayyi mekan)

Ama astral seyahati herkes biraz çabalayarak yaşayabilir ve yolculuk boyutunu geliştirebilir.
adam rüyasında göreceği yeri kendi belirliyor aq. şu kafadan istiyorum.
Gerekli şartlar sağlandığında çok ama çok harika olan eylemdir.
Hele ki bir yerlere gidemediğimiz şu süreçte ilaç gibi geliyor.
Bunu yapmak için gerekli olan iki şey; sessizlik ve karanlık.
Odanızda ışık gelen her yeri kapatın. Ben pencerelere bile karton kağıt yapıştırıyorum bunu yaparken. Perdeleri çekin. Uyuduğunuz yer zifiri karanlık olsun.
Abdestinizi alın, ayetel kürsi'yi okuyun ve son cümlesini 7 defa tekrar edin.
Sonra sırtüstü yatın ve gitmek istediğiniz yeri hayal edin. Orayı düşünerek uykuya dalın.
Ben dün gece porto riko'ya gitmiştim. Başkenti san Juan olduğunu bile astral sırasında öğrendim. Aslında karayipleri hayal etmiştim. Neyse Güzel bir gemi turu yaptım. Maceralı olaylar yaşadım. Davulcu geçerken Seyahat bitti maalesef.
hayatımda en az 1 kere denemek istediğim bir seyahattir.
15 yaşında değilseniz inanmamanız gereken bir olay.

düşünce okuduğunu iddia eden birisiyle tanışmıştım. alnımın ortasına bakıp bana sarışın kadın bir tanıdığın var demişti. anadolu teknik lisesine giden abazan bünyemin sarışın ve kadın cinsinden bir tanıdığı yoktu. hassektöer lan demiştim. ama yine o dönemlerde heroes dizisi sayesinde telekinezi, telepati, astral seyahat vs gibi doğa üstü olaylar ile ilgilenmiştim. sonuç hüsran. başka ne olabilirdi ki?

özetle içinde bulunduğumuz bu 3 boyutlu evrende fizik kuralları dışında herhangi bir olay gerçekleşemez.
bir arkadasimin surekli yaptigini iddia ettigi sey. isterse bu sekilde benim evime gelip bana dokunabilirmis. o astral bedene de kerkinirim ben. ruh becermede proyum ne de olsa.
Yıllar önce bir grup arkadaşla dener dururduk. Sonuç ne mi, büyük bir hüsran.
Kanıt varmı?
Ölmüş bir insan bulut üstünde hazlarına devam ediyor. Yani bu dünyada devam ettirdiğimiz hazlarımız (cinsellik,yemek yemek,öpüşmek) bulut üstüne çıkıyor. Hem oturuyorlar hem de yaşıyorlar. Tabi yeni kişilere ya da nesnelere "Takıntı" haline gelmesi de olası.
Kardeşim sen Disney land'e felan git, Kabe için daha 60-70 senen var.
Ağır materyalist bünyeme çok komik gelen, aslında uyuşturucu kafasıyla hayal dünyasında gezmek olan şey.

Ne ruh var, ne de ruhun gezip tozması. Sadece madde var, ve madde de öyle selena gibi istediği yere ışınlanmaz.