bugün

yakalarsam asosyalliğini tek hamlede gidereceğim yazar..(yanlış anlaşılmasın konuşarak yapacağım..)..
(#11483701)saçmalayan, saçmalatan, insanları gerebilen saçma sapan karakter(siz), yazar.dönsün dolansın sözlükte.bir gün sokakta döndürürlerse şaşmasın.
(#11753787) beğenmiyorsan git, iki de bir tarihe, türklere, türkiye ye bok atma hakkını nasıl buluyorsun kendinde. beğenmiyorsan gidersin saçma sapan konuşmanın alemi yok.
türkiye halkını götürüp yerine başka halk getirmek şeklinde ki bir başlığa;

--spoiler--
böyle gerizekalıları toptan gönderip dogmalardan, bağnazlıklardan arınmış insanlar gelse güzel olur. ayrıca halka koyun değil direk gerizekalı, mal, beyinsiz diyorum ben.
--spoiler--

(bkz: #11962789)

şeklinde sözler yazabilmiştir. ağaç kovuğundan çıkmış bunlar. bunların abileri ablaları az buçuk okurdu. hiç mi okumadın şu şiiri?

(bkz: borçlusun)
daha dün doğmuş, bir günde 15 yaşına gelmiş ergen kafasında bir yazar.

not: dikkat et yönetim, hiçbir şey demedim kendisine.

neymiş, müslümanlar insan yakmış. hassiktir lan.

(bkz: bu yazıyı yobazlar alevileri yaktı diyene yazdım)
sik kafalı japon askeri kıvamında, gereksiz etnryler sahibi; devlet karşıtı yazarımtrak şahıs.
nefes alıyormuş. hoşgelmiş.
devlet karşıtı değil, cemaatçi polis karşıtıdır.
(bkz: #12302481)no'lu girisi yüzünden silinse de, çaylak olsa da, savcılıkta ifade verse de her türlü haklıdır.

not: bende...
hiçbir girdisinde herhangi bir konu hakkında bilgi sahibi olduğu veya herhangi bir kitap okuduğuna dair izler bulunamayacak yazar.
(bkz: 24 temmuz 2011 galatasaray inter maçı/#12542490)

nasıl bir fenerbahçe kompleksi varsa, hazırlık maçında dahi işin içine fenerbahçe'yi katıyor.

eğer illaki kıyaslama yapmak istiyorsa belirteyim; galatasaray'ın yıllardır katılamadığı şampiyonlar ligi'nde fenerbahçe inter'i kadıköy'de evire çevire yenmişti. hani deivid'in volesi falan he?

fenev yazdığı için de en fazla 15 yaşındadır herhalde, uzatmayayım.
#12565104 özgüven timsali, helal olsun demekten başka elinden bir şey gelmiyor insanın. *
#12664292 adamdaki taşşağa bak bee! helal olsun durum bu kadar basit aslında.
ateistlere laf atan şakirt başlıklarına entry girmeye kalktığım anda sevgili asosyal hicin entrylerini görüp, tamam gerek kalmamış yazmama diyorum. * * *
#12744384 şeklinde mala bağlamış yazarcık. "havuza haşema mıdır ne zıkkımdır onunla girmeye çalışırsın suçlu yine tepki gösterenler olur" diyor eleman. havuza haşema ile girmek suçmuş. güler misin ağlar mısın?
(#12745548) "din allah ile kul arasındadır." mottosuna değişik bir yaklaşım getirmiştir *
(bkz: verdim şukunu)
çok terbiyesiz, seviyesiz, saygısız yazar.
"silindin silinecen bari delikanlı ol da, açıktan isim vererek söv" dediğim ılık.

görsel
(#13127425) gayet hakkaniyetli bir tepkide bulunan nesildaş yazar.
küfre hayır kampanyasına davet ettigim yazara hosgeldin dileklerimi sunarim.
(#13146046) şu entry'si ile ne kadar yazar, ne kadar ergen, ne kadar gerzek olduğunu göstermiş yazardır.

ortaya şöyle bir sonuç çıkmış olabilir; %1 yazar, %100 ergen, %98 gerzek.

fazla söze gerek yok.
boş beleş biri.
küçük biri.
seri tanımsız tanım yoksunu giren biri. *
(#13151576)

sözlük gibi bir ortamda beğenilme kaygısının yanlış olduğunu düşünen yazar aynı zamanda. o yüzden sıçıp sıvazlıyormuş yani, öğrenmiş olduk.

edit: seri eksi oy veren ibne olmasından şüphe ediyorum şu an.
her çaktığı laf şukuluk. gözümden kaçmadı değil.