dünyadaki en büyük adaletsizliklerden biridir. erkekler gibi kıllı, pis, göbekli, yeri geliyor kel, ayakları kokan, balgam atan tüm bunlar yetmiyormuş gibi bamya gibi bir organları olmasına rağmen en güzel varlıklar olan kızlara yanaşma cüretini nasıl gösteriyorlar anlamıyorum.
kızlara sorulması gereken sorunsaldır. kızlar buna muhtaçtır. edilgen varlık etkene ihtiyaç duyar. yapboz parçaları gibi birleşim isteniyorsa bu şarttır. ancak erkek her halükarda edilgenliği giderebilir.
erkeklerin tersine; kızlar kılsız, terlemeyen, ayakları kokmayan hatta zıçmayan varlıklar olduğu için doğru bir önermedir.*
(bkz: türk kızlarının vajinalarının çok kötü kokması)
ilişkilere hak etmek gözüyle bakan kız başlığı.
burma bıyıkları olan sırt kılları ensesinden görünen kollarında bacaklarında benden fazla kıl olan vajinası bim poşedine dönmüş memeleri kasıklarına inmiş terden hayvan leşi gibi kokan kızların ego tatmin etmek için söylediği zırvadan başka bir şey değildir.
Tam tersi de doğru olabilen durum.
doğrudur. kızlar dağa taşa sürtsün erkekleri rahat bıraksın. çoğu nevşin mengü gibidirler efenim, kezbandırlar.

not : çoğu dedim çoğu demesem genellemiş olurdum. üzerine alınan kezbandır zaten.

http://alkislarlayasiyoru...mengu-y-kromozomsuz-dunya

--spoiler--
01.17 y kromozomsuz bir dünya, hakikatten herşey çok daha güzel olabilir dedikten sonraki o kezbanımsı hareketine bir bakın.
--spoiler--