bugün

(bkz: maide 8 ve enam 129 kurandan çıkarılsın)
Küçük kızı 18 yaşındaysa evlenir olay taylıya bağlanır 40 gün 40 gece düğün yapılır yokla o başka hikayeydi sen varya cehennemde mezeye tek lokma kebap olcan bunu bil.
her ise kadinlari karistirmaktan bikmayan bir comardir.

ulan bir isin varsa gider onla halledersin. kariyi, kizi karistirmak nedir aq haysiyetsiz kopekleri.

bu dingillerin arasinda kalan hep kadinlar oluyor. bi yakamizdan dusun arkadas ya.
akp döneminde olmuştur.
Orospu çocuğu desem Orospu çocuklarına ayıp edecegim polis.
Ağır serefsizlik yapmış oç polistir, lan orospu çocuğu adam darbeciyse bundan karısına kızına ne? Onların suçu ne hem suçu olsa bile o hakkı kendinde nereden buluyorsun ? çomar.
hapse atılmalıdır net. içinde hiç mi iyilik yok senin bu nasıl kin nasıl bir öfkedir.
Elleri kelepçeli askerleri darp eden daha sonra tehdit eden şanlı akp polisidir.

Neden elleri kelepçeli askeri darp etmek?

- Çünkü onun adamlığı bunu gerektirmektedir.

Bu ahlaksız bu kitapsız bu cuma günü müslümanları küçücük bir kızın ırzına geçmek isteyecek kadar aşağılık ve sapıktır.

Polisin görevi halkın güvenini sağlamaktır. Hatta o içeri koydukları askerin ailesine sahip çıkmaktır. insanların çoluklarına çocuklarına tecavüz etmek değildir.

O içeriye koydukları askerler kadar bu aşağılık o polislerde yargılanmadır.
Koyarsanız eğitimsiz, cahilleri; verirseniz ellerine silahı olacağı budur.
Şaşırtmamıştır.
Niye şaşıyorsunuz? iktidarı boyunca çeteleri besleyen, tecavüzcülere hiç bir ceza vermeyip salıveren, çocukları öldüren bir devletin, darbe yapıldı kılıfı ile her şeyi meşru yapma çabasının ürünüdür.
Ordaki askerler masum değil paralelci hepside. Neden bu kadar asker manyağı oldunuz hepiniz. Adam er de değil binbaşı. Yani planı yapanlardan.

Edit: Kızına sövmek nedir. Kendine söv anasına söv.
Her kuşu siktin bir leylek kaldı.

Piç.
Orospu çocukluğunun tanımıdır kendisi. Tabi sübyancılığın suç olmadığı bir ülkede yobazlar tarafından savunulmuştur kendisi.
yazık ulan, her zaman aklımda vardı yönetim illa bir gün değişir, bir gün geriye değil de ileriye adım atılır. artık sadece zihniyet değil, nesillerimiz kirlendi, bir bok olmaz bizden. nerde yobaz, potansiyel sapık varsa kahraman ettiniz. askeri geç, bir adamın 10 aylık bebeğine küfürler ettiniz, adam olmadan önce insan olmayı unuttunuz, müslümanım diyip islamı kirlettiniz, yazıklar olsun.
Geri zekalı ve ne bok yediğinin farkında olmayan polistir! içerdeki askerleri zaten çok pis dövmüşsünüz, elleri de kelepçeli ve parmaklık ardındalar; daha ne demeye haddini pervasızca ve terbiyesizce aşarak küfürler savuruyorsun bi de utanmadan videoya çekiyorsun!!
içerdekilerin suçu asla yadsınamaz ve kabul edilemez ama herkes haddini bilecek itliğin lüzumu da yok..
öfkeyle de olsa ağzından çıkanı kulaklarının duyması gereken polistir. böyle sözler ölsen de ağzından çıkmamalı. ölmenin şerefi olur bu sözlerin olmaz.
Askeriniz de polisiniz de yerin dibine batsın alın işte ne olduğunu görün. Yıllarca türk kürt diye birbirine kırdırdılar insanları şimdi de türkleri kendi aralarında bölüyorlar biraz da farklı açıdan oyunlarını sürdürecekler. Hala asker ve polisse türkse o adam iyidir bizimdir zihniyeti var ülkede. her şeyi hakediyorsunuz. Aklayın bunu da aklayın hadi. Türktür o ya polistir o ya.
umarım hakkında yasal işlem başlatılır. hadi askerin suçu vardır döversin bilmem ne yaparsın hıncını çıkarırsın. adamın çocuğundan ne istiyorsun ulan kansız. sen kimsin ?
şu genellemecilik hastalığınızdan gına geldi yeter ya!! küfreden adi polis diyor mu akp seçmeniyim, diyor mu dindarım? yahu askere küfreden bir insan üzerinden nasıl milyonlarca insana hakaret edersin?! sende bir böcekteki kadar beyin yok ve o küfürbaz polisten de betersin!
polisin o ruh halini bilmeden ve dahi fetöcü itlerin sosyal medya dezenformasyonunu bilmeden ortaya atılan görü-ntü.

darbe başarılı olsaydı o askerleriğn yapacağı şey de tam da buydu.
hea bu arada fetocu polislerde yapmıs olabilir bilmiyorum bokda çıkabilir.güvenmiyorum yaani.
şuan artı ve eksi oyların adeta havada ucuştuğu ve entryi okuduktan sonra o düşünceye katılan-katılmayan sözlük güruhunu az çok görebildiğiniz bir başlıktır.
Alayınızdan iğreniyorum. Gitmek istiyorum ülkemden. Bu dangalak mı koruyor bizi çocuklarımızı...Ahlaksızlığınızdan sahte imanınızdan çocuk s.kiciliğinizden d'am g.t meme düşkünlüğünüzden bıktık ulan bıktık!
Herkes taraf olmuş herkes kinlenmiş herkes işine ne gelirse orda durmuş... iğreniyorum hepinizden. Kapsule sığmayacak beyinlerinizden algılarınızdan bi boka yaramayan vicdanınızdan iğreniyorum.
Bu Adam şimdi vatansever öylemi, başımız sıkıştığında biz bu Adama mı emanet edicez karımızı, kardeşimizi, kızımızı.
münferit bir olayı , polisin tekinin kişilik bozukluğunu bir kesime yayan malları görmemizi sağlamıştır . neden kardeşim o benim vurur muyum hiç ? diyen polisten, yaralı eri kaçırmaya ambulansa taşımaya çalışan her şeye rağmen vicdanlı dindar vatandaştan bahsetmiyorsunuz? çünkü işinize gelmez şu olayı bile nasıl provoke ederiz onun leş kargalığını yapın anca .

tanım :vicdansız ve dengesiz "bir" polis söylemidir böyle insanlar chpden de hdpden de her kesimden çıkabilir . şerefli ,imanlı ,kahraman türk polisini, cesurca çarpışan türk vatandaşını bağlamaz .