bugün

akp çomarıdır. (bkz: iç düşman)
dine müslümanlığa saldırmayı bırakın da bu polisler tam bir yavşak.
adamın küfür biçimi yanlış fakat bu ordaki masum erleri(!) haklı çıkarmaz.
edit: eğer 50 alti eksi gelirse entrymi silerim lutfen daha çok eksi ohhhh
edit:bumu ulan hepsimi bumu koskoca sozlukte bu kadarmi eksi veren var yazıklar olsum bunu inci sozlukte yazsam çoktan en az 500ü görmüstu.
bu akp lilerde sürekli birini sikme sevdası var. çocuk teavüzleri ensarda bu yüzden vardı ve bu zihniyet onlara da sahip çıktı. bunu dile getirmeden duramıyorlar çünkü kanlarına işlemiş bu.

ayrıca bir kere kız çocuğunu sikeceğim dediği için bir şey olmaz. polisimi yedirtmem.
ettiği küfrü gerçekleştirme potansiyeli de olan polistir.
Insanlarin (pardon insan dedim) ne kadar igrenclesebildigini gosteren polistir.
Doldurursan imam hatiplileri polis diye teşkilata. . .
derhal görevinden alınmalıdır. ama aslında böyle pislik bir ülkeye müstehaktır bu adam.
ulan nasıl bir ülke olduk be? insan onurunu nasıl kaybettik? o darbecilerin zaten amına koyayım da, arkadaş 10 aylık kızını diyor benim söylemeye dilim varmıyor kafayı sıyıracağım. şaka montaj bir şey olsun yoksa ben bu insanlara nasıl güveneyim? nasıl namusumu emanet edeyim bu mantelitede olan polislere?
(bkz: iç düşman)
(bkz: Şöyle bir bakarak din tahmin etmek)

Wow. Ne yeteneklisiniz lan..
tanrı varsa bir zahmet şunu cehenneme alabilir mi, müdahale etmeye insan midesi dayanmaz çünkü.

imam hatipten çıkma polistir.
Cahile güç vermeyeceksin amk.

Orospu çocuğu sanki nasa'da mühendismiş gibi övüyor kendini ahaha. Göt yalama özelliğin olmasa açsın lan aç.
Bunlar insan mı arkadaş.Ne kadar aşağılıklar ya.Adama küfür edersin hadi neyse de küçük kızına böyle bir laf ne be.Sübyancı dolu kodumun ülkesi.
dindar bir polistir.
(bkz: Çengelköy karakolu)
Yorumsuz.

Şu kadar olayın içinde bir sen eksindin kansız herif.
muhtemelen ensarla bir bağı var. yoksa bu kadar eğitimli dinine sadık biri başka yerden çıkmaz.
Der. Bunlar dişi sinekte bile 250 gramı görürler. Bayanların kaşı gözü yoktur mesela bunlar için. Gramları vardır. Çok kolaydır o yüzden bunlara sikmek kelimesi. Küçük çocukmuş farketmez. Önemli olan gramı.
bu ülkede bütün kurumlar ve kişiler ruhunu şeytana satmış. hepsi bir yerlere hizmet adı altında köpeklik yapıp, ötekileştirdiği kişilere zulüm ediyor. artık şu kesin, bu ülkenin dış düşmana ihtiyacı yok. fırsatını bulduğunda polis askere, halk askere, polis halka, sağcısı solcusuna.. hunharca düşmanlık ediyor. küfürün şiddetin, barbarlığın haddi hesabı yok. canımızı, malımızı emanet ettiğimiz polis figürü bu işte. bu orospu çocuklarına bundan sonra üzülmeye değmez.
Bir yanda teslim olan askeri kelepçe bile takmadan sarılarak götüren polis bir tarafta böyle soysuz bir it. Allah belanı versin p.ç.
iki gündür kalabalıklarda "vurur muyum o benim kardeşim, tanklardan kurtarırım" temalı polisler ne zaman bitecek diye düşünürken, tokat gibi gelen polistir.
ak polis tir.
Daha fazla şaşıramayız dedikce olan olaylara bak aklım almıyor. igreniyorum lan sizden askerin eli kolu bağlı ne dersen de bir şey yapamaz bunu kullanarak söylediği laflara bak. ici dışına vurmuş oruspu çocuğunun.
Şunu diyen polislere hak ettiği cezayı verecek bir halka ihtiyaç var aslında.