bugün

her hatırlandığında gülümsetir.

habercim seçtim onu. ilk gördüğümde ''tamam'' demiştim, mutluluğumun anahtarı. bu zor günlerde sığıncağım bir liman. nişanlıydı kemal. küçük bir kasabada ailesiyle birlikte yaşayan, görmüş geçirmiş bir delikanlı. hakkari'nin dağlık arazsinde, operasyonlara çıkmayı neşeli hale getirendi o. her istediğimi yapardı, ve bunu zorunda olduğu için değil, istediği için yapardı. bölük komutanının izniyle, operasyon bölgesine bir baraka yaptırmaya karar verdim kendim ve habercim için. askerlerim canavar gibiydiler, 3 saatte bitirdiler. işte o baraka benim cennetim olmuştu. kolay olmamıştı kemal'i ikna etmek ama başardım. çılgınlar gibi seviştik her nöbet bitişinde. ve bunu asla bana karşı kullanmadı kemal, itaat etmeye devam etti, fırsatı varken yararlanmadı zaafımdan. onu hep iyi dileklerle anıyorum . düğünene gidememek de çok koydu. mutlu olduğunu biliyorum ama ve bu da yetiyor şimdilik...
(bkz: koğuşa girdiğimde memelerini sıvazlıyordu)
(bkz: elizabeth)
(bkz: ibneliğini beyan etmek)
pembe nüfus kağıdı ile eve yollanırsın.
(bkz: ahmet yıldız ölmedi askerde)
(bkz: geçen koğuşta yine sevişiyorum)
soğuk kış günlerinde çorabı çıkarmayı üşenmekle başlar. fetişişt olmamının imkanı yoktur koğuş sayısı çarpı 2 katı ayak parmaklarıda katarsan işin içinden çıkamazsın.
(bkz: içeri girdiğimde namluyu sıvazlıyordu)
bugünlerde millet canının derdindeyken bu başlığın açılması iyi olmadı.
Zamanın da yapılan şey. Bir sivil memur bayan vardı. Çok seksi bir kadındı. Gelir kucağıma otururdu. Sonra masaya bunu domaltıp eteğini kaldırır girerdim. Bu bende kaldı. Ben dışında iki de teğmen vardı. Onlara da veriyordu. Sadece amacı sekti. Evet.
Aşkım albay geldi seni istiyorum bay bay.
Senin ben amını aklını sikeyim sokulmuşun boşaldığı.
güncel Önemli Başlıklar