bugün

sinir bozucu bir araç çubuğu. firefox'ta yeni sekme açtırmaz adama. o derece. kaldırın gitsin.
iğrençtir. tavsiye edilmez. siz istemeden ana sayfanızı ask.com yapar.
sevgilisine deli gibi bağlı adamlar için üretilmiş toolbardır. ha ha ha hiç komik değil.
bir sike yaramaz silin gitsin.
nereden geldiğini ve nasıl göndereceğimi bilmediğim sözde yardım çubuğu.

kurtarana kırk yıl köle olmasamda birkaç + veririm.
aşkla ilişkilendirdiğim iğrenç araç şeysi.
bazı programlarla gizlice kendini yükleyen gereksiz hededir.

Yazarın kişisel fikri: Onun amına koyayım ben. böyle rezalet böyle sinsice toolbar`a yapışan başka bişey görmedim ben.
anasını bacısını siktiğiminin ibneleri insanı çileden çıkartır o derece.
karın ağrısıdır.
allah'tan chrome var.
kaldırmak için;

http://apnmedia.ask.com/m...lities/ToolbarRemover.exe

1 - linkteki programı indir.

2 - crome u kapat.

3 - indirdiğin programı(remover) çalıştır.
bilgisayarı ask toolbarı kaldırmaya çalışırken öğrendim desem yeridir efendim.
her boka next diyen gerzeklere dert olan toolbar.
insanı aşktan soğutan araç çubuğu.
zırt bırt reklam çıkaran toolbar, sövmekten dilimde tüy bitti kaldırdıkça kuruluyo, nerden bulaştı bu meret.
ne yüklersen onunla birlikte virüs gibi bilgisayara yerleşen adamı denetim masası bağımlısı pop up delisi yapan gereksiz fazlalık. bide onun başlangıç sayfası olma olayı vardır ekrana kafayı gömesi gelir google'a alışık olanların.
maalesef bir program indirirken gelmiş,i yerleşmiş, fare deliğine sığmaz bir dekuyruğuna kabak bağlarmış misali olur olmaz şeyleri de bilgisayara yükleyip anasını skmiştir. çöktü çökecek bilgisayar.
illettir. her yerde karşına çıkar.

şirket batsa da kurtulsak amk.
Lanet bir toolbar, Allahta seni kahretsin inşallah...
ana avrat sövdürür.
bir kaç kez yakalandıktan sonra akıllanıp her kurulumda itinayla korunulan sanal hastalıktır. günümüz vebasıdır.
silene kadar okumadıgım bela etmediğim küfür kalmayan beni cinnet geçirten site. adw cleaner dıye bir program yukleyip sonunda kendisini alt ettim.