1. 1.
  aydınspor'un çılgın taraftar grubudur. isimleri bile komiktir. 25 kişi olan grupları da 2 ye bölünmüştür zaten. bi de utanmadan gözgöz taraftarına kafa tutarlar. abileri de altay taraftarlarıdır.klanlarla eşdeğerdirler.
  1 ... pergamon
 2. 2.
  parayla amigo tutan başkan ve beş on çocuk olmasa dağılacak olan taraftar grubudur. aydınspor taraftarı bildiğin kimliksiz bir gruptur aydın da aydınlılık olgusu oluşmamıştır bu yüzden böyle bize yakışşmayan adamların liderliğinde tırt bir gruba sahibiz.
  -1 ... vinter is coming
 3. 3.
  bugün derince belediyespor karşısında borusunu öttürerek, aydınsporun yenmesine yardımcı olan türkiye'nin tek kaliteli taraftar grubu.

  aydınspor oleyyy...
  1 ... botanicus species plantarum
 4. 4.
  kapalının sağındaki yerini almadan hiçbir zaman etkili bir destek veremeyecek olan gruptur. ne grubu çoluk çocuktur. artık kombine de vermediler bunlara yakında dağılırlar. esko da bir dernek açıldı taraftar derneği artık ordan para kazanmaya bakıyorlarmış gibi bir his var içimde.
  ... vinter is coming
 5. 5.
  bugünkü aydınspor - pendikspor maçında tüm bulvarı inletmiş taraftar grubudur, ortalığın amına koyma gibi bir özellikleri mevcuttur efenim.
  ... rock is my life style