bugün

çocuğun gelişi ne kadar lan?

görsel
Çocuğa marsta iş bulmuş herhalde pazartesi işbaşı. Servis yok muydu ya :(?
çocuğun 46 milyarlık kayak masrafı.
Çocuk normal çocuk değil uranyum bebek.
Herkesin çocuğu gümüş amdan çıktı da senin çocuk altın kaplama amdan mı çıktı? Diye sorulası istekler.
Yanlış eş seçimi nelere yol açıyorun en büyük örneği. Yazık lan bu Caner'e. Evet.
aslında tek isteği vardır, annelik görevinden kurtulmak.

bu kadar parayla çocuk kendi kendine büyür ayrıca iznik civarlarında bağımsız bir devletçik kurabilirsin amk.
asena'nın sonradan görmeliğine delalettir.
Çocugun yerinde olsam babamda kalirdim acik ve net.
Evlenmeden önce istedikleriyle aynıdır.
yazıktır.

(img:#1319108)
bakıcı masrafının 42 bin olmasından anlayacağımız üzere derdi analık değil paradır.

yıla bölüyorum aylık 3500 maaşla bakıcılık yapmaya da helal olsun diyorum. öğretmenler, mühendisler bu kadar maaş almıyor. okulu bırakıp futbolcu çocuğuna bakıcılık mı yapsam ?
eş seçimi neden önemlidir konulu 2 saatlik seminere tek karede özetlemiştir. *
caner parayı vermezse bu karıda çocuğunu pazarlayacak potansiyel var.
Bu kadın da amma kan emici çıktı be.
ya bunların olayında sanki bi tuhaflık , bilmediğimiz bi şeyler var .
hem aldatıp hem boşanıp hem üstüne hala taleplerinin olması ile standart her insanın sinirlerini zorlayan isteklerdir. tüm sözlüğün affına sığınarak "ölüden g.t istemek" diye tabir vardı bu kadının yaptığı tam olarak budur..

tüm mal varlığını alsa bile yetmez caner in organlara gözünü dikecektir görün bakın..
şaka maka, bugün tüm mal varlığının yarısını almak için dava açmış. iyice coştu.

http://www.habergzt.com/a...n-yarisini-istiyor/44209/
bu işin arkasında bir iş yoksa ben de yarın caner'e dava açıcam.
tutar tutar amk belli mi olur!?
Sevr antlaşması nın şartları daha iyi lan bundan.
Cumhurbaşkanı 3 çocuk diyor ama böyle şartlar altında bırak 3 çocuğu evlenmekten korkar hale geldi insanımız. Bu ne anasını satayim birkac yil evli kal sonra adamin servetine kon. Komşum iki sene evli kaldi bosandilar 100 milyara yakın parasi gitti adamın Allah her şeyin hesabini soracak mutlaka.
normalde erkek eşinden boşandığında nafaka veriyor onu anladım da bu kadın çalışıyor, maddi durumu iyi. tamam çocuğun bir takım masraflarını da talep edebilir adamın çocuğu ancak bu kadının bu kadar abartmasına hangi kanun dur diyecek. bu kadın bu adamı aldattı, çocuğun buna verilmesi bile şüpheli.

tanım: artık bokunu çıkarttığı şeylerdir.
Karaktersizliğinin göstergesidir.
Caner kiralik katil tutup asena yi öldürtse daha ucuza gelir. Ayrıca çocuğun velayeti de kendine kalır.