bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    cehennemin dibine kadar yolun var o zaman gerizekali gibi bir cevabi olan cumlemsi.
    1 -1 ... duygusuz
  2. 2.
    "seni hala seviyorum ama böyle olması gerekiyor" dan daha dürüst, saygı duyulası cümle.
    4 ... sayborglardasever
  3. 3.
    artık seni sevmiyorum. başka birini buldum. at gibi.artık yeni bir hayat,yeni bir sürümceme
    (bkz: şahan gökbakar)
    (bkz: recep ivedik)
    1 ... juansebastianveron
  4. 4.
    yüksek cesaret gerektirir. buna rağmen denendiğinde keyif verici olduğu görülür. *
    1 ... dede korkut
  5. 5.
    dürüst insan davranısıdır , karsı tarafta agır hasarlara yol acar bu durumda kacmanız önerilir öfkeli insanın neyapacagı pek belli olmazda...
    ... şenlik
  6. 6.
    bazen söylenmek zorunda kalınan, buyuk bir yalandır. Aile veya herhangi başka bir sebepten ötürü ilişkiyi bitirecek tarafın , ayrılıgı daha da güçleştirmemek adına arkasına sığındığı cümledir.
    2 ... luna
  7. 7.
    sevmemelisin zaten..

zira forum chat tarzı entry ler siliniyor..
    2 ... havada panik
  8. 8.
    kabullenmenin en zor olduğu cümlelerden biridir. zor olmasının nedeni, sevgilinin bir zamanlar sevdiğini de görmüş olmanızdır. şimdi ne değişmiştir? nerede hata yapmışsınızdır? kendinden nefret etme gerekçesidir.
    1 ... mabella
  9. 9.
    seni sevmediği yerde sevmeyen insanı bırakıp geleceğe bakma zamanının geldiğini gösteren cümle .
    ... sustum
kapat