1. 1.
  armut şeklinde olan,içi yumuşak dolgu maddesiyle doldurulmuş,deri veya kalın kumaşla kaplı,renkli,gençlerin ve gençlere yönelik cafelerin tercih ettiği rahat koltuk türüdür.
  1 -1 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  play station oynamak için biçilmiş kaftan. rahatlığından dolayı kalkmak istemeyen müşteri kitleleri oluşturması sebebiyle ps cafe sahiplerinin tercih ettiği koltuk.
  1 ... peyderpey
 3. 3.
  armut koltuk çok rahattır ve nargile cafelerin de çok kullandığı bir koltuk çeşitidir. özellikle tophanede bir sürü armut koltuk vardır ve de nargile içmek te çok keyiflidir bu koltuklarda.
  1 ... jackthebasser
 4. 4.
  tophaneye gitme sebeplerinden biridir...
  ... imitasyon
 5. 5.
  öğrencilerden bir hayli talep gören koltuk çeşidi. hemen her öğrenci ister ki evinde bir tane olsun; evinin gülü olsun bu koltuk. bu sebepten ikinci el ilanlarında sık sık 'armut koltuk arıyorum' yazısını görebiliriz.

  ikinci el armut alırken dikkat edilmesi gereken hususlar var.

  bana göre bunların ilki, koltuğun play station salonu, internet kafe gib yerlerden alınmaması gerekliliği. afedersiniz ırzına geçilmiş oluyor koltuğun ve temizlemek bir hayli zaman alıyor.
  dikişlerine dikkatli bakmalı bir de. patlammış veya patlama ihtimali olan dikişleri gözden kaçırmamalı. zira ilk oturuşta yarılıp içindeki straforların dağıldığını görebilirsiniz.
  ayrıca, satan çakal kişiliğin 'yok abi, kabarır o kendisi' ayaklarına kanmayın. çökmüş bir armuta hayat vermek epeyce zordur.

  derseniz ki, bende para gani uğraşmam ikinci elle filan, bastırır parayı en sıfırını alırım; benim burada da bir tavsiyem olacak. renkleri siyah beyaz olsun.
  1 ... nikim yok benim
 6. 6.
  (bkz: baklava yemek masasi)
  (bkz: avokado catal bicak takimi)
  -1 ... mulayim
 7. 7.
  çoğu öğrencinin almak istediği ama en fazla 1-2 tane alabildiği koltuklardır, yada hiç alamazlar, fiyatları bayağı şişiktir işte, en azından bana göre.

  yalnız 1-2 tane alabilirler ancak dedim de sanki azmış gibi 2 tane, az ama ya tartışma çıkarır maç günleri "ben oturacam" diye.

  6 tane bedava olarak bir yerden edindik biz çok şükür. 6 tane lan boru değil. Mis gibiler bir de ne yırtık, ne çizik. Sadece deri değiller normal kumaş. ama bedava işte bu herşeyi kapatıyor. mutluyuz huzurluyuz.
  1 ... akatreil
 8. 8.
  her genç insanın hoşuna gittiğini düşündüğüm ve herkesin evinde 1 tane bulunması gereken, oturuşunuzun şeklini alan koltuktur
  ... huzun kovan kusu
 9. 9.
  (#9785976) entry'si ile troll olduğunu cümle aleme ıspatlayan uuser.
  1 ... satanist kesen psikopat kedi
 10. 10.
  karın kası yaptırır. kamburluk sebebidir. olm dik oturun lan.
  1 -1 ... eksisozlukteki ssg