bugün

3 Euro.

görsel
Çok karmaşık duygular içerisindeyim.
Kafamı toparlayayım, yorumumu yazacağım..

Şöyle gece vakti bayrampaşa’da falan bir tur atılıp halkın tepkisi ölçülebilir.
güzel pampa giyince aynı mabel Matiz götü gibi olursun.
sanat eseri gibi. güzel bence, sıradan değil.
Aramızda kendi kendine gülüşmeyen tek kişi, gayet entel dantel bir kadın. Oradan pay biç…
3 yüro detayını sonra gördüm 90 lira. yarım ekmek tavuk siki vermiyolar o paraya bedava. üstünde eskisin.
şekilmiş kardeşim güzel günlerde kullan.
Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için..
Almancı bir hatundan aldım.
O ne oğlum yaa cemil ipekçi den mi aldın.
Enteresan ..
pampa arkadaşlar yağmurluğu bırakıp seni almamı rica etti de ver gülücüğü karıya yürü ordan.
Mantıklı.. bak hepimiz gece gece sözlükte takılıyoruz, doğru düzgün iş güç yok, arkadaşları varsa bize de tanıştırırsın.. nussknacker falan getirir, kahvenin yanında yeriz.
Kız mersedeslerle geziyor kardolar ya.
Bize bakmaz.
lan olm mercedese binende senin gibi işiyor sıçıyor büyütme gözünde o kadar. sen bi dene en fazla yüzüne tükürür ne kaybedersin.
Mercedes’e binip 3 yuroya yağmurluk mu satıyor.. bulaşma, taksit taksit senin organları da satar, ruhun duymaz. Hatta ruhunu da şeytana satar, ahiretinden olursun.
Bak bir derdim var nasıl anladı durumu.

Bizim gibi işiyip sıçıyo ama neyi yiyip neyi içip bunları yapıyor bir bilsen…
Ben suratıma tükürttürtttürmem kardeshh..
artakalan kumaş parçalarından yapılmış gibi. bir değil birden fazla ikinci el yağmurluğun birleşimi gibi.. toplama kampı gibi..picasso'nun memesi bir yerde ağzı bir yerde tabloları gibi..

ilginç bir çalışma.
kapişonu olmayan yağmurluk.

hep derim ulu sözlük harika bir yer.
yağmurluktan ziyade rüzgarlığa benziyor.
Ensede fermuar var.
Kapişon onun içinden çıkıyor..
öyle desene.

ne bilim olum enseni mi gördüm.
Çingen gibi.
Güneşlli günlerde güle güle kullan.
Nasıl desem böyle ergun plak ile mabel matiz kırması bir şey olmuş. Yani bunlar bir araya gelse voltran oluştursa bu kıyafet ortaya çıkacakmış gibi.*
görsel
Sana değil, yağmurluğa diyorum.. yalnız hakikaten bunu çapraz takılan şapka ve kiloluk altın takılarla giyseydin, var ya; tam zenci rapçi olmuştun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar