bugün

konuştuğu kişiyle ilgili 3 saat sonunda bile kafasında profil oluşturmada başarılı olamamış ve karşısındakini ufak bir bocalamaya sürüklemiş ve ufak çaplı kişilik bölünmesine yol açmış kişidir. ayrıca yanlış anlamaları yüzünden hakaret etmede sınır tanımamıştır*. özünde iyi bir insandır*.
dinamik, canlı, heyecanlı, dost canlısı ve gerçekten mükemmel bir yazardır; gerçek anlamda bir yazardır.* tanınınca "iyi ki tanışmışız" (bkz: dedirten) yazardır.
(bkz: eternity and a day)
"kendimi kaybettim; hükümsüzdür" diyen yazar..
haftasonlarını ankara ' daki yalısında geçiren uuser *
beni sözlüge kazandıran ekşi pardon eski arkadaşım.
filmlerde gördüğüm ilk insan! (bkz: illüzyon)
tesadüfen sözlükteki bir olay üzerine tanışmış olduğum sonradan bir de baktığım ve nerdeyse yakında akraba çıkacağım şahıs. okuduğum okulu adı gibi bilen , ablamların okulunda okumuş ve okumakla kalmamış neyse... * tarzlarımız çok farklı olsa da çok eğlenceli biri. müzik konusunda beni karaktersiz bulmuş olup illa laf isteyen yazar.*
terkedilmiş aşıklara teselli mektupları yazıp köşeyi dönecek uuserdir kendileri. Bende çok tanımıyorum sözlükte tanıştık. ama biraz deli gibi duruyor. arada kendi kendine konuşuyor kendi kendine yazıyor anlamadım ne iş.
sen de ne cevherler varmışta bilmiyormuşuz uuserı çay ısmarlayacakımdır ilk alıcak oldugum gün parasıyla afiyet olsundur .
çatlak, deli, psikopat uuser, muhabbetine doyum olmuyo.
yemek tariflerinden bolca faydalanacagim uuser iyiki gelmiş .
müzik arşivinden bol bol yararlandığım, teşekkür ettiğimdir.
teşekür için kendisine supriz yumurta hediye ediceğimdir.*
eskicide en fedakarindan bir takas;
bira $i$elerine süpürge, ama en çalısından.
sessizce durup sözünü tutmasini bekliyoruz..
bir yazarı* uyandırmaması sonucunda o yazarın gideceği yere gec kalmasına neden olan yazar. *
ozel meraklarım ve isteklerim uzerine tanıstıgımız hoş sohbet insanı. bunun altında kalmadı oda benden isteklerde bulundu ama benimkinin yanında hafif kaldı. severek okuycaz sanki yazılarını.*
MSN DE SESLi TEHDiTLER YAGDIRAN UUSER , BiRi KURTARSINDIR PiTBULLUMU SALICAKIMDIR ÜSTÜNE SONRA BiR DE SENi BEN MEDYATiK YAPACAKIM UUSERiDiR . BASINA SIZDIRACAKIMDIR SESLi iLETiLERiNi HELE O GÜN HATIRLARSIN DiMi BEN ÇOK iYi HATIRLIYORUM YAZARI *
gelmekle ne iyi etmiş bilgiç. hoş gelmiştir.. hoş bulmuştur.. üşüten uludag yamaçlarında. *
yazar.

neotantrik güdüşmeler, pas si simple paradoksu, norolojik algı yamulması, noronlar arası iletimlerde zamansal sorunlar ve ileride benzerlerini sıklıkla okuyacağınız tüm benzer enrtyler kırık beynimin uydurma saçmalıklarından ibarettir. ve hepsi sizin kadar gerçektir.
bu nedenle söz konusu entrylerde kaynak belirtilmedikçe kaynak aranmamalıdır.
(bkz: ehe)
argadini, xenitis, korfula.
(bkz: murat) *
klavye kullanamadıgını msn den attıgı ses kayıtlarından anlağım , sesi bir hoş olan uuser , ayrıca sarhoş olunca gecenin bir saati acayip çıkıyodur sesi , ıslık çalmayı da ögrenmiş uuser.
(bkz: az laf çok iş)
toplam beş entrysi bulunan ikinci nesil yazardır.
şu anda da online gözükmektedir.
'nasıl yani yaa'dır.
yunanca "çok geç" anlamında sözcük.
(bkz: sonsuzluk ve bir gün)