bugün

galatasaray da forvet olarak devam etmeli.
neden türk futbolunun gelmiş geçmiş en büyük yeteneği ve aynı zamanda kariyeri olduğu fiziksel özelliklerine bakıp kanıtlanabilir.

20 yaşındaki hali bile güçlü değildi. hızlı asla değildi. çevik değildi. dayanıklı olduğu da söylenemez. fm tabiriyle herifin fiziksel özellikleri yeşili geçtim neredeyse sarı bile değil lan. halı sahaya çağırılan kuzen gibi bi tip idi arda.

fakat öyle bi tekniği, driplingi, oyun aklı vardı ki msn triosu + iniesta gibi bi adamın olduğu takımda gerek 11, gerekse kurtarıcı olarak oyuna giriyordu.

sakallarında beyazlar çıkan heriflere genç yetenek denen ülkede 19, 20 ve 21 yaşlarında çıktığı 130 maçta 30 gol 60 asistle 90 gole katkı yaptı.

bu istatistiği galatasaray tarihinin en yetenek yoksunu kadrolarında yaptığı da bariz bi durum.

şu yaşta, şu sayıların yarısına ulaşan futbolcu kaç milyona transfer oluyor hesap edin -ki 90 skora katkının 20si avrupa arenasında-
karısının youtube videolarını takip ediyorum. sahaftan kitap almış, tuvalete dekor olsun diye koymuş. ahahahah ingilterede eğitim almış modern (!) kız.
görsel
Banane arda turandan herif yedi sulalesine yetecek parayi kazandi , ne olursa olsun umrumda değil.
En kötü kariyer yönetimi olarak tarihe geçti.

Götü göbeği salarak kariyerini bitirdi.

Siyasi taraf oldu, mafyatik hareketler ile herkesin antipatisini kazandı.
30 yaşına kadar gayet de aktifti ve oynadığı takımın kaptanıydı (a.madrid). 30 yaşında barça'ya transfer oldu ki o yaşta bir türk futbolcu için başarıdır. Daha sonrası zaten iyi yönetilseydi bile yaşın da verdiği olumsuzluklarla beraber şimdikinden çok farklı olmazdı bence. En fazla atletico'da devam ederdi, 1-2 sene daha ilk 11 oynardı.
kova burcu bir abimdir. ablamdan 1 yaş büyüktür.
2.1 milyon Euro'ya (yaklaşık 42 milyon lira) satın aldığı aracıyla önceki akşam ilk kez Bebek'te seyir halinde görüntülenmiş.

görsel

https://www.milliyet.com....ik-kraliyet-araci-6919566
züğürdün çenesini yormaz, çenesini kırar bu haber. hiç yorum morum yapmak istemiyorum. allah daha çok versin, fuzuli midir ihtiyaç mıdır kendi bilir.

ben araba düşmanı olduğumdan, para vereceğim araba 80 model e21 filandır. ona da binemem zaten içen sıçan adamız, gidim kime vurim arabaynan. taksi diye bir şey var.

hey taksi, bütün işlerim gitti aksi, hey, dur taksi.
4 yıl evvel berkay'ın eşine sarkıntılık yapıp berkay'la kavga etmiş olan topçu. aynı zamanda başka kızlarla de yazışmaları ortaya çıkmış. oldukça azgın bir abimiz. *
ilk teknik direkötörlük deneyimi Eyüpspor'a 1.5 yıllık imza ile gerçekleşmiştir.
Arda Turan futbol kariyerinin son zamanlarında futbol dışında her şeyle anılıyordu. Teknik direktör olarak da çok iyi performans sergileyememiş olmasına şaşırmamalı.

https://www.sabah.com.tr/...-yildiza-imzayi-attiriyor
Soyunma odasındaki konuşmasıyla ileride imparator olacağını göstermiştir.
Hele şu Son hareketi fatih Terim'in uefa final maçı öncesi yaptığı gibi. Yakışır kral:

https://youtu.be/sdoOQoNfu7k
Burak Yılmaz tarafında olduğum için ilgilendirmiyor pek beni.

Penaltıyı beceremesede yine de severim.
dolandırıcılık davasında 7.5 milyon dolar para kaptırmış.
Bir Türk Barcelona gibi bir takımda oynadı. Bu büyük bir gurur bizim için.
görsel
beylikdüzü'nde bir parkın ismi olan futbolcu.
Yaşından 10-15 yaş büyük gösteren futbolcu.
Koca kafa. Başlarda seviyordum yaşantısını zamanla görünce nefret ettim. Yaprağımı yesin,evet..
bayrampașa çocuğudur. zaman zaman bayrampașa'da görünür. mahalleli gençlere özgüven așılar.
görsel
görsel
Bir zamanların Galatasaray efsanesi... Sırf bu futbolcu için oğluna Arda ismini veren arkadaşlarım vardı. Bu kadar futbol hastası olmayın be! O kadar da değil ya.