bugün

entry'ler (86)

senin için senden vazgeçtim

aslında bencilliktir. ama karşısındaki insanı kırmamak için bahane arıyordur. vazgeçme sebebi kesinlikle başka bir durumdur. bahanelere sığınan zavallı birisidir.

terk edersen kendimi öldürürüm diyen kız

ilgi çekmek isteyen basit kişiliğe sahip bir kızdır. çok seviyor ve hata yapmış olabilir. böyle di
yerek dahada sevdiğinin gözünden düşebilir. çünkü erkekler güçlü kızları severler.

sürekli aşık olan kişi

sürekli ilgiye, sevgiye alışkın insandır. yalnız kalınca huzursuz olurlar hep üzülmeye mahkumdur. duygualdır. birine çabuk bağlanabilir.

çocukken inanılan abuk subuk şeyler

kahve içme kararırsın. akşam sakız çiğneme ölü eti çiğnemiş olursun. yalan söyleme bak burnun uzar gibi saçmalıklar.

güzel olduğu halde uludağ sözlükte yazan kız

kimseye güveni kalmamıştır. insanlardan kendini soyutlamıştır. gülmeye ihtiyacı olan, vakit geçirmeye çalışan, güzel ve monoton bir yaşamı olan kızdır.

en güzel dizeler

yalan aşklara sahte hayallerle senaryo kurduk. farkında olmadan oyuncu olduk. masumca severken, haince sırtımızdan vurulduk.

karı kız düşkünü olmayan disiplinli yalnız erkek

birini çok sevmiş ve unutamamıştır. kafa dinliyordur. sevgilisi varken ona buna kur yapan, elinde olanın kıymetini bilmeyen, seviyesiz bir erkek olmasından iyidir.

yeni bir aşka yelken açma

duyguların artışa geçmesi, yeni bir işkenceye davetiye çıkarmaktır. örneğin merak etmek, ağlamak, üzülmek, sinir olmak, ve havada uçan tripler vs.

zaten aşklar hep yalan dolan

Aşklar menfaat ve yalan üzerine kurulmuştur. duygusal insanlar aşktan uzak durmalıdır zira bu devirdi güvenilecek insana pek fazla rastlanmıyor. en güzeli kafa dinlemektir.

yazarların mezar taşlarına yazdırmak istedikleri

Mezar taşıma doğum tarihim yerine mutlu olduğum gün sayısını yazdırmak isterdim. muhtemelen, görenler ne kadar az yaşamış diyecekler.

aşk gitti bizden

sevdiği yalancı çıkan, kimseye güvenemeyen, aşka kapılarını kapatmış, kafa dinlemeye ihtiyacı olan kişidir.

hiçbir kıza evet demeyen erkek

yakışıklı, kültürlü, zengin ve aynı zamanda kendini bulunmaz hint kumaşı zanneden burnunun dikine giden, havası ayyuka çıkmış bütün kadınların gözdesi olan şımartılmış insandır.

ben güzele güzel demem doğal olmayınca

bazıları güzel olmak hevesiyle öyle bir makyaj yapıp çirkinleşebiliyorlar ki, komik duruma düşüyorlar.

sevgilisine sormadan saçını boyatan insan

sevgilisinin hoşuna giden renge boyattıysa eğer sürpriz yapmak isteyen insandır. sevgilisinin fikirlerine saygı duymuyan sorumsuz biride olabilir.

evlendikten sonra facebook hesabını kapatan insan

zeki insandır. geçmişinden korkuyordur, eşinle kavga etmek istemiyordur. gayet normal olan bir durumdur.

kader

günümüzde şans ve tesadüf olarak kullanılmaktadır. asıl olan insanın kendi kaderini kendi belirlemesi, bunun sonucunda şans ya da tesadüf diye nitelendirmesidir.

küfür etmeyi marifet sanan kadın

kendini küfür ederek bir nevi güçlü zanneder. genellikle kabadırlar. kadın olduklar için küfür etmeleri pek hoş karşılanmasa da aldırmazlar.

etrafımda sevgimi hak eden kimse yok insanı

depresyonda olan insandır. muhtemelen ergenlik çağındadır. herkes ona çok kötü davranıyor hissine kapılır. iyiliği istense bile kötülük olarak algılar.

aşkın bitmesi

birbirine aşık iki sevgilinin birbirinden soğuması ve şartların değişmiş olmasıdır. ortada yalan, ihanet vb. durumlar oluşmuşda olabilir.

esnaf yalakalığı

bazen alışveriş yaptığım yerlerde rastlıyorum bu duruma örneğin kozmetikciye giriyorum oje alıyorum yanında aseton verelim yok bunu da verelim onuda verelim insanı soğutuyorlar alışverişten yapmaktan.