bugün

Arapça tabela görünce amin diyen tiplerden iyidir.
ülkede arap turistlerin de olduğunu kabullenemeyen tiptir.
arap sevicisi piçler. alın birkaç arap erkeği de karınızla paylaşın o zaman.
milletini seven bir insandır. arap olmamasından dolayıdır.
rahatsız olmayan at siklerinden de rahatsızım.

siktirin gidin la ülkeden arapçı yavşaklar.
Ezan zaten türkçe okunuyo.

https://youtu.be/Gtzp6W9VzMY
bende rahatsızım.
Yunanca tabelaların önünde tavaf yapar zerre laf etmez.
afedersin arap...
Bende rahatsızım. Almanyada türkçe tabela varmı diye sormak istiyorum. Evrensel dil ingilizcedir bunu anlarım ama sığınmacılar için bir servet harcanarak tabela yapılmasını anlayamam.
ülkede suriyeli kardeşlerimizin de olduğunu unutan tiptir.
aynı zamanda ingilizce tabelalardan da rahatsızlık duyuyordur.
ingilizce tabelalı mekanlara girip çıkmıyorum ama ben de rahatsız oluyorum.

Türkçe konuş çok konuş.
fransizca tabela görünce medeniyetin gözünü yiyim deyip oracikta orgazm olan tipin ta kendisidir.
Benimdir

Çünkü türküm.
antalyanin ingiltere'nin bir kasabasi gibi gorunmesine karsi cikmaz ama bir iki tane arapca tabela gordu mu kudurmaya baslar.

ingilizler turist de araplar turist degil mi? ulan araplar donduruyor su anki turist piyasasini bundan haberiniz var mi bakalim kemalist finolar sizi?
bu konuyla ilgili cuk oturmuş bir entry mevcuttur.

(#38288182)
Araplarin analarini yine araplar siksin . Kendi kendini bitiren hucre gibi olurlarda kendi kendilerinin sokykirimini yaparlar insallah.
Katılıyorum sonuna kadar destekçisiyim Adana'yi kutluyorum bu arada darısı diğer illere, benim ülkemde benim dilimi konuşacaksın bu kadar.
işletmelere, konut projelerine yabancı isimler veriliyor, rahatsız oluyorum diye hönküren reisin ülkesinde yaşayan tiptir.

evet ben de arapça tabeladan rahatsız oluyorum. arapça ana dil ilan edildiyse başka.
arapça, ingilizce, kürtçe, fransızca her türlü yabancı dilde tabeladan rahatsızım.
buyrun ne diyecekseniz yüzüme söyleyin.

yalnızca türkçe beyefendiler, yalnızca türkçe!
cehennemde cayır cuyur yanacak tiptir.
(bkz: arapların üstün ırk olduğunu kabul edemeyen türk)
Kapitalist bir Ülkede ingilizceden Rahatsız olandan çok çok akıllı olan tiptir.

Neymiş '' ingilizceden neden rahatsız olmuyorsunuz'' Ulan gevşek her şeyin Yurt dışından geliyor

Kapitalist bir sisteme köle olmuşsun Burada ingilizce ile Arapçayı bir tutuyorsun.

Arapça tabela isteyen Açık ve Net haindir.
Adana Büyükşehir belediyesi.
öncelikle bu tip benim! şimdiden özür dilerim. zira bu konuda çok dolu biriyim.

bu araplara gösterilen müsama nedir amk çocukları?

bu ülkenin gariban insanını yeteri kadar sikmediniz mi amk çocukları?

bu ülkenin insanı ailesini zar zor geçindiriyor, parasızlıktan evlilikler bitiyor, sözde savaştan kaçmış arap ama burada lüks arabaya biniyor. bize kim bakacak amk çocukları?

açılım dediniz teröristlerle el ele verip halaylar çektiniz. teröristler şehirlerde bombalar patlattı metrolarda götümüz üç buçuk attı. amk çocukları..!

cemaatler ile iş birliği yaptınız, ulan hep mi kandırıldınız. feto ülkeye darbe yaptı, olan yine halk'a olmadı mı amk çocukları?

rüşvetçi arap zarrap hayali ihracat yaptı, bakanların yollarına 45-50 bıraktı, yetmedi bizi abd ye sattı, olan yine halka oldu amk çocukları...!

ben esnaflık yaptım. çalışanların vergilerini, devletin vergilerini ödemekle uğraşırken battım. dükkanımı kapatmak zorunda kaldım. benim anam sikildi amk çocukları...!

kafede sigara içmek yasak dediniz, esnafı dükkan kapatmaya ittiniz, yerine suriyeli gelip dükkanını açtı. içeride sigarasını, nargilesini yaktı, ama ona kimse dokunmadı amk çocukları...!

esnaf işsizlikten kan ağlıyor, çalışanların vergileri belini büküyor, türk esnaf dükkanını kapatmak zorunda kalıyor, karşısına kaçak işçi çalıştıran suriyeli dükkan açıyor. bunların hepsi halk'a giriyor amk çocukları...!